Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke csajok hátrányban?

Figyelt kérdés

Természetes szőke vagyok, semmilyen más szín nem illik. Emellé kék szemű és fehér bőrű.

Az összes ismerősömnek a barna vagy fekete csajok jönnek be, még a vöröseknek is van külön (igaz, kisebb) rajongótáboruk, a szőkék egyszerűen senkinek.

Minden srác, aki valaha tetszett, barna lánnyal jár.


Miért?


2015. jún. 23. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért, de a hajszínedhez nincs köze.
2015. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

komolyan mondom amit írok neked figyel jól: LESZARUNK

ATTól hogy kék a szemed,még nem vagy szép

2015. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Király.L.Norbinak is szőke a haja és kék szemű/ szerinted szexi? nem úgye kérdező
2015. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ők a kedvenceim! Küldesz képet? :)
2015. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a másodikkal, az első barna barátnőm kb másfél év után lett az, nem igazán érdekelt a dolog, tetszett szőkén is. Inkább az számít, hogy neki épp mi áll jól(ugyanez igaz hosszra\stílusra).
2015. jún. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is szoke vagyok. Ezt en is eszrevettem. Igy fogtam magam es befestette feketere a hajam, a szemoldokom es a szempillam is! Azota vegre tetszem a ferfialnak! Szoken nekem sem volt sikerem. N
2015. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!