Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem volt kicsit bunkó részéről?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm, elkezdtünk csetelni. Szeretne megismerni. Mert fél évvel ezelőtt nem volt aktuális neki. Szombaton ennyit kérdezett: Mizu?. Leírtam miket csináltam, és hogy mennyire elfáradtam a nap végére. Ő meg csak ennyit írt: Fain. Én arra már nem tudtam semmit sem, azóta kérdezősködik, de már nem érdekel. 41 éves.
2015. jún. 23. 08:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell, hogy a kommunikáció előtte sem ment simán, mert sokszor smiley jelekkel válaszolt... és nekem ez nem igazán jön be. Kérdezni meg szinte sose kérdezett, csak ha eltűntem napokra. Ja, meg hogy küldözgessek neki képeket, amire persze azt írtam, hogy már nem vagyok tini... találkozni kellene, nem ilyeneket kérni.
2015. jún. 23. 08:59
 2/5 Estienne ***** válasza:
Van akinek nem megy az írásos kommunikáció, van akinek az jobban megy. Van aki szerencsés és mindkettő megy, és van aki rosszúl járt és egyik se (persze mindkettő tanulható). Hogy most ő az a típus, akinek nem megy az írás vagy egyszerűen az értelmi szintje eddig megy el, azt neked kell tudni.
2015. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"... , azóta kérdezősködik, de már nem érdekel. ..."

Akkor szerintem ne foglalkoztasson! Hosszutávon amugy sem fog működni! :(

Lépj tovább!

2015. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha fél éve nem volt alkalmas akkor most mitől lett az?

Fél és akkor minek hülyített?

Ha meg nem tud írásban kommunikálni akkor a beszédet kéne erősíteni vagyos felhívhatna vagy a talit eröltetné.

2015. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Én is a falra mászok az ilyenektől...

Bunkó, vagy neki ennyi a kommunikáció.

Visszaélésnek tartom, hogy írok egy rendes közlést, - főleg, ah a kérdésére válaszként, és ilyesmiket ír.

Mindegy hány éves, 20-60 között előfordul, - csak az én ismeretségi körömből távozik gyorsan.

Amúgy mizu?

:D

2015. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!