Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingstonsoth kérdése:

Miért történik mindig ez?

Figyelt kérdés
Mióta szakítottam a barátnőmmel s az előtt is folyton csak az ,,bombazo nagymenő,, kategoriknak jövök be. Nem az férre ne értsetek nem ment el az eszem de már egy normális kapsolatra vágyom egy normális társal akivel lehet hosszuban gondolkodni és jol nézzen ki persze de viszafogottabb legyen s persze akik nekem bejönnek egynek sem kellettem , bírták hogy segitek ott vagyok mindig ha szükség van rám vagyis számíthattak rám . De így utolag kiderült egyik sem szeretett igazán. Sosem szerettem ha valaki túl menő hazudozig stb. az ilyenbe hogy bízzon meg az ember? s érdekes modon mindig megtetszett az a csaj aki ugymond nincs elszálva magától. Valamint azért nem leszek egy model alkatu csajjal sem csak mert jól néz ki és villogjak mások előtt. Nincs már tényleg olyan csaj aki nekem is bejön de én is neki? - aki nem várja el mindig hogy huh milyen ajándékot vigyek csak az a fontos szeressen. Nem tartom magam nagyképünek , éltanuló voltam egy csajnak se kellettem sulinak vége egy jó ideje nem vágyhatok én is egy olyan személyre akinek fontos vagyok? sak már találnék rá? - De amint észrevettem a mai társadalomban minden csaj jukas garast sem ér mint ember és hű milyen nagyra tartják magukat, s a normális csajok joformán kivannak veszve vagy csak már én nem kapok egyet? :P Nem minden csávó megy arra hogy hű evvel is avval is lefeküdjön mert hű milyen jól néz ki... Mostani lány aki ,,rámvan kattanva ,, az is talán a környék egyik legszebb csaja de nekem nem jön be az a nagyzolós stilusa... -remélem érthető volt amit akartam írni :)
2015. jún. 23. 07:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok egy bányarém se :P nem vagyog hú de gazdag de egyáltalán szegény se(kocsi ,ház családi háttér, s persze én vezetem a családi vállalkozást közösen édesapámmal ami jól is müködik) :P s nem vagyok kigyurt se csak egy egyszerű huszonéves csávó :P
2015. jún. 23. 07:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért hisztizel, hogy nem kellesz senkinek, mikor ez láthatóan nem igaz?


És mi lenne ha nem írnád le egyből a csajt csak azért mert szép?


Azért mert valaki szép, csinos, még nem jelenti, hogy pénzéhes, hazudozós, megbízhatatlan. Ahogy egy átlagos csaj is lehet kétszínű rbanc.

2015. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tapasztalat mondatja velem annyiszor megjártam.S ugy értettem ,hogy a nagyzolós része akik leginkább a sexuális részre mennek rá s ha komoly kapcsolatot is akarnál tőle nem tudnék megbízni benne ki tudja masnap kivel megy ágyba:P Van kivétel de akik rám is írnak hát kétlem hogy a kivételbe tartoznának :)
2015. jún. 23. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát próbálj meg úgy ismerkedni, hogy a beszélgetés, meg a másik megismerése legyen előtérben..elég hamar ki tud derülni, ha egy lány csak a pénzedre, vagy a külsődre hajt..Úgyanez igaz a pasikra is..De szerintem az sem mindegy, hogy hol milyen körülmények között ismerkedik az ember, mert lehet azzal van a baj, és azért ismersz csak meg felszínes lányokat, mert olyan helyen keresgélsz..:) Válogass okosabban..:) 32/N
2015. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!