Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen ismerkedős alkalmazások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ismerkedős alkalmazások vannak androidra?

Figyelt kérdés

Esetleg ahol vannak 18 éven aluliak is..

Vagy bármilyen oldal ahol lehet ismerkedni?


2015. jún. 22. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán a Tinder.
2015. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos egyetlen egy olyan sincs, amin egy hozzám hasonló alacsony és ocsmány férfi találhatna valakit, hiszen minden lány undorodik tőlem.
2015. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2: Ezeket te már így vágolapra másoltad és csak beillesztgeted minden kérdés alá? :D


Ha ennyire a béka segge alatt van az önbecsülésed, húzzál el pszichológushoz. Majd az segít kijönni a szarból.

2015. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
3: Nincs vágólapon, de már álmomból felébresztve, sőt vakon is le tudom írni, hogy milyen vagyok: ocsmány és alacsony. És ez nem önbecsülés kérdése: ezek tények. Az egyetlen dolog, amit egy lányból ki tudok váltani, az a hányinger. Eddig minden lány így vélekedett, akinél próbálkoztam.
2015. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 az nem túl jó, feleslegesen töltöttem le..


Jó lenne még ötlet másoktól is, bárki írhat..:D

2015. jún. 22. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Chat.hu fiú szoba :-)
2015. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!