Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác minden beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác minden beszélgetésnél mondja, hogy mostanában nehéz időszaka van, nyűgös, bajai vannak, de nem hajlandó elárulni, akkor miért hozta fel folyton?

Figyelt kérdés

Azt akarja, hogy én találjam ki? Ha meg olyan nagy titok, akkor meg ne említse meg állandóan...

Mit titkolhat vajon? Egyébként csak barátok vagyunk, de nem érzem fairnek, mert én mindent elmondok neki...


20/L


2015. jún. 22. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mondja, hogy ne lepődj meg azon, hogy furán viselkedik. Én legalábbis ezért mondanám.
2015. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem is fair... ha csak barátság is: legyen őszinte.


Ha meg úgyse mondja el, akkor tényleg elég gyerekes dolog mindig előállni vele.

2015. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!