Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek viccel a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek viccel a srác, vagy komolyan gondolta?

Figyelt kérdés

Randiztunk már egyszer, de most azt mondta, hogy a nyáron utazgatni fog, és nem fogunk tudni találkozni, de jól érezte magát velem, és aranyos lány vagyok, de egy találkozás azért kevés volt ahhoz, hogy ebből kialakuljon valami. De egy suliba járunk, szóval őszre visszajön, és hogy talán akkor még lesz rá alkalmunk...


Szerintetek mire mondta ezt? És jogosan kaptam fel a vizet? Én úgy értelmeztem, hogy már előre tudta, hogy hiába találkozik velem, úgysem lehet semmi belőle, mert nem lesz itthon, de akkor meg minek hívott randira?! Ráadásul arra célzott, hogy ha ősszel is szinglik leszünk még, akkor folytathatjuk... Hát én biztos nem fogok rá várni még 2 hónapig, mire hajlandó lesz bezsúfolni az életébe......


20/L


2015. jún. 21. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Véleményem alapján azért ment el veled , mert gondolta egész jó is lehet. Hasonló alkalmakat nem szabad , el szalasztani ki tudja mi lehet még belőle. Szerintem nem olyan biztos magában , hogy találkozna veled még1x. De akár az is lehet, hogy sokat neki jelent most ez és elő térbe hozza de utána találkozna veled.
2015. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat a végét rosszul olvastam. Igen ez a nincs ló akkor jó a szamár is.
2015. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Komolyan gondolta, hogy "talonba tesz" :S

Igazad van, ilyen alapon nem szabad összejönni senkivel, nagy eséllyel úgyis lelécel, amint talál valakit, aki éppen akkor jobbnak tűnik (persze, van egy halvány esély arra, hogy "lassú víz partot mos" alapon "megszeret", de ebben én valahogy nem hiszek)

2015. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!