Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez a srác hazudik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a srác hazudik, vagy igazat mond?

Figyelt kérdés

Barátnője van, de azét elég furcsa, hogy már fél éve szinte minden nap csetelünk, a leghosszabb kimaradás egy hét volt. Miért nem a barátnője meg a haverjai szórakoztatják?

Bár szokott célozgatn szexre, de azt mondja, azért, mert ő ilyen fajta, meg nagyon nyitott, de nem akar tőlem semmit, csak szimplán kedves, és csak barátkozik. Az is érdekes, hogy folyton felhozza mostanában, hogy neki baja van, fáradt, nincs a topon, stb, de akárhányszor kérdezem, nem mondja el, hogy mi van...


Én tényleg csak barátkozok vele, mert kedvelem, de remélem, hogy ez az ő részéről is így van, főleg amiatt, hogy barátnője van...


Én 20 éves vagyok, ő 21.


2015. jún. 21. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyázz vele.
2015. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az interneten senki sem tudja, hogy egy macska vagy. Szóval interneten van nagy esély arra, hogy nem az illetőt ismered meg hanem egy olyan illetőt akit ő szeretne hogy lás. Amúgy meg írd meg neki, hogy zavarnak szexuális utalásai, haverkodni akarsz vele nem mást és lásd erre, hogy reagál.
2015. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!