Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek is van ilyen gondotok ismerkedés terén? 20/F

Figyelt kérdés

Facebookon keresgéltem név alapján lányokat a környékről. Megnéztem több száz lányt. Aki tetszett volna az vagy egy pózer, csöcsürítős spiné volt vagy már foglalt volt.


Jelen pillanatban nagyon nehéznek tartom hogy normális, nekem tetsző szingli csajt találjak.

Lehetséges hogy ezután érdemes lenne utcán is ismerkednem?



2015. jún. 21. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább az utcán, mint facen. :)
2015. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Bulizz, mozdulj ki.
2015. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Te komolyan a f.aszbukon írogatsz rá random csajokra, hogy "Jó a csöcsöd, járunk"?

Ó, mára elég volt a gyékából, megyek beverek egy sört.

2015. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dehogy, nem írok rájuk. Csak megnéztem hogy milyen a felhozatal a környéken :D
2015. jún. 21. 22:33
 5/9 opened paradise ***** válasza:
20%
Nem vagyok fent fb-n,de ezt még akkor is gáznak tartanám...
2015. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az gázabb manapság hogy nem vagy fent facebookon :D
2015. jún. 21. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, van. Nálam az a helyzet, hogy olyanokat kerestem, akiket már élőben is láttam, és bár soha nem beszéltem velük, de szerencsével és kitartással sikerült megtudnom a nevüket, mert tetszenek.

Sajnos az a baj, hogy sokkal fiatalabbak nálam, és nem is vagyok bátor természetű. Emellett facebook-on sem vagyok különösebben aktív, kép sincsen fent rólam.

2015. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott ismerkedj, ahol tudsz. Ugyanaz a csaj ugyanazon az estén lerázott egy klubban,majd fél órával később rám kattant az utcán...
2015. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fb-n is lehet ismerkedni, de azokba a problémákba fogsz ütközni, amit már leírtál. Millió pózer van, akik csak a like-ra hajtanak és nem fogod őket komolyan érdekelni. Sok a foglalt, de ezt legalább előre láthatod. Mindettől függetlenül fb-n is lehet párt találni, ha szerencséd van. Ezért ezt az utat is folytathatod, de keress helyette más lehetőségeket is. Az internetes társkeresőket annyira nem ajánlanám, mert nagyon személytelen és mivel virtuális világ ezért ott különösen válogatósak a csajok. A tapasztalatom pedig az, hogy akik ott vannak azok 95 %-a vmilyen szinten defektes:) Az utcán leszólítás viszont nem hallott ügy. Ott legalább azonnal személyesen találkoztok. Ezt is csinálhatod. A lényeg, hogy mindig és minden helyzetben legyél készen az ismerkedésre, buszon, vonaton, utcán, moziban, munkahelyen, stb. Fb önmagában édes kevés.
2015. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!