Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lesz így ebből kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így ebből kapcsolat, hogyha nem tud velem beszélgetni?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok,és a munkahelyen megismerkedtem egy 40 éves férfival.

Én független vagyok,ő pedig elvált és független.

Elmondta,hogy tetszem neki,meg elhívott ebédelni,csak hiába vagyunk 1 munkahelyen,ő 4 műszakban van,én 1 műszakban,és nagyon ritkán találkozunk össze,ezért csak facebook-on beszélünk,de ott olyan,mintha nem is ismernénk egymást!

Szép napot kíván,de nem kérdezi,hogy vagyok,mit csinálok,semmi ilyesmi,ezt pedig szóvá tettem,és azt mondta,hogy nem egy dumagép.

Most mégis mit tegyek?



2015. jún. 21. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Így sehogy. Nem baj, ha különböznek egy mástól a pár tagjai, de ha már az alapvető kommunikációról is merőben eltérő az elképzelésetek, akkor ebbe felesleges belekezdeni.
2015. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ha nem írok neki,akkor meg ő ír,hogy most miért nem írok!

De hogy őt érdekelné,hogy velem mivan,á,az nem!

Teljesen felhúz...

2015. jún. 21. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát bocs, de nekem az, hogy megkérdezik, hogy vagyok, mit csinálok, pont nem beszélgetés.

Beszélgetés az, amikor mindenki magától mondja el, ami éppen foglalkoztatja, egymásra reagálva.

Például te is nyugodtan elmondhatod magadtól, kérdés nélkül, és figyeled, hogyan reagál rá.

Ha pedig kimondottan a kérdések hiányoznak, akkor mutass példát: kérdezd te a fentiekről. Vagy egyszerűen csak mondd el, hogy te erre vágysz, és vagy figyelembe tudja venni, vagy nem.


Az sem vall túl érett kommunikációs készségre, hogy te a másiktól várod, hogy kitalálja, mire van szükséged, és utána panaszkodsz, hogy nem gondolatolvasó...

2015. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!