Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a fiúk, akik elégedetlene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk, akik elégedetlenek a külsejükkel, miért nem mennek konditerembe vagy plasztikai sebészhez?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 10:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%

szóval akinek nincs jó genetikája vagy marha sok pénze, az semmit nem fog elérni vele.

egyik haverom sosem szokott edzeni, nem eszik egész napokig semmit, mégis 3x-4x akkor mellizma van, mint nekem, én pedig minden héten keményen megedzem és eszek rendesen.

2015. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Közben akik lepontozgattok, azok magyarázzátok már el, hogy miért teszitek, legyetek oly kedvesek... Vagy mondok egy nagyon durvát: valami értelmesen megfogalmazott választ is írjatok már, mert kezd a tököm kilenni azzal, hogy 80%-ról pár hét alatt 5%-ot esett a szavahihetőségem és a megbízhatóságom, mert... mert csak, ilyen kedve volt valakinek. Bár ahogy elnézem, itt mindenkin végigment valami habzó szájú troll.
2015. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Utolsó: ez ilyen, nincs sok értelme itt segíteni bárkinek is, mert a nyavalygás nekik sokkal kényelmesebb. Az őszinteséget pedig lepontozással "jutalmazzák". A legtöbb válaszomat ezért inkább "önmagamnak írom", mert ez segít letisztázni a gondolataimat. Ha valakinek esetleg mégis segít egy hozzászólásom vagy legalább elgondolkozik rajta, akkor az már csak hab a tortán.


"egyik haverom sosem szokott edzeni, nem eszik egész napokig semmit, mégis 3x-4x akkor mellizma van, mint nekem, én pedig minden héten keményen megedzem és eszek rendesen."


Kit érdekel a haverod? Saját magadhoz mérd a fejlődésedet, ne másokhoz. Egyébként nem kell kigyúrt állatnak lenni csajozáshoz, de ha valaki mégis megszállottan hisz ebben, akkor az a minimum, hogy elmegy edzeni (aztán előbb-utóbb rájön, hogy elsősorban nem ez számít, ettől függetlenül a sportnak van egy csomó hasznos hozadéka a külsőn túl is).

2015. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Csak bármikor szégyenkezés nélkül levetkőzhet és csorgatják a nyálukat a csajok, pedig SEMMIT nem tesz érte, én meg aki sok mindenről lemondok és hajtok keményen, semmit nem kapok...csak ezért érdekel.
2015. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan rövidtávon, szokj hozzá. Viszont neki egyrészt jó eséllyel nálad több nehézsége van az élet más területein, másrészt csajozásban is elkényelmesedhet a könnyen jött sikerektől és sosem fogja kihozni magából a maximumot (ellentétben egy olyan emberrel, aki mélyebbről indul és éppen ezért jobban odateszi magát).
2015. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én sem értem.

Miért nem tud aki nem elégedett magával elmenni edzeni.

Igen nagyon drága nekem is 100 felett van az edzésem,de megéri,mert egyrészt jó a fizikumom.

Sok pénz,MENJ EL DOLGOZNI,olyan szakmát tanulj amivel egy jó életstílust épithetsz fel,hiába tetszik amit csinálsz ha nincsen benne zsé.

És ennyi,dolgozzál,főzz,és menj edzeni fogsz változni,plusz fejleszd a személyiségedet is.

2015. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!