Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a fiúk, akik elégedetlene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk, akik elégedetlenek a külsejükkel, miért nem mennek konditerembe vagy plasztikai sebészhez?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 10:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom mert nincs felesleges minimum 300-500 ezrük sebészre :D Kondiba meg nem tudom, lusták, félnek, hogy kinevetik őket ott a profik, stb.
2015. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
azért mert x lánynak mittudomén nem jövök be nem fogom átműttetni magam xd lel kek
2015. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Interferencia ***** válasza:
Ha igazán elégedetlen lennék, akkor csinálnám valamelyiket.
2015. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Na és azok a lányok, akik elégedetlenek a külsejükkel miért nem mennek konditerembe vagy plasztikai sebészhez?:)
2015. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
Járok konditerembe, de csak azt értem el vele, hogy mostmár lekoxosoznak, vagy azzal jönnek, hogy túl sok.
2015. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Voltam konditerembe,jártam sok időn át.Felesleges volt,mert 1 kg-t nem tudtam felszedni,hiába ettem,hiába csináltam a dolgokat.A genetikám nem igazán akarta engedni,hogy én felszedjek kilókat,vagy izmot.

Meg hát időm se nagyon van rá igazából,régebben volt még.

Manapság már egyetemre kell tanulnom,mellette dolgozom,és mellette a házimunkát,ház körüli munkát is el kell végeznem.Ez teljesen kitölti az időm 99%-át.A maradék az alvás. :)

Plasztikai sebész az tudod mennyibe kerül?Még ha össze is szedném rá a pénzt,szerinted a szüleid engednék,hogy átszabasd az egész arcodat,csak azért,mert nem kellesz a nőknek? Nem igazán.

De még ha meg is csináltatnád,szerinted érnek annyit a nők,hogy sok év alatt összeszedett pénzt arra rááldozz,hogy az egész arcod átszabasd,teljesen másképp látva magadat és a világot? Mikor másoknak meg csak csettintenie kell a nőknek,és bármelyik felajánlja magát neki?

Szerinted akkor megéri? Szerintem nem.

Ha nem tudnak a nők elfogadni így,hogy nem születtem helyesnek,akkor csinálják azt amit most.

A legjóképűbbekkel állnak csak szóba,aztán ennyi.Legyen így,de amikor majd egy megértő emberre lenne szükségük,ne hozzám jöjjenek sírni.

Meg amikor majd családot,és gyerekeket szeretnének,akkor sem kell hozzám jönni,ha előtte jó volt a bunkó gyerek neki...

24/F

2015. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok, amin tudsz változtatni.

Sportolok rendszeresen, mert ezen tudok változtatni.


Viszont amivel nem vagyok elégedett, azon nem tudok változtatni. Hidd el megpróbáltam, kerestem orvost, sajnos nem nagyon lehet mit kezdeni vele, legalábbis nem a józan ész határain belül (és itt nem a $ a probléma).


Innentől kezdve mentálisan egészséges emberként nem tudok mást tenni, mint feldolgoztam, és elfogadtam magam, remélem, hogy elfogad más is (volt 2x5+ éves kapcsolatom, tehát nem gondolom, hogy senkinek sem kellek, de azt tudom most, hogy egyedül vagyok, hogy nehezebb ismerkednem).

2015. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
1 a kondihoz kitartás kell idő meg nem kevés pénz! csináltad már? gondolom nem! 1 nem nyugat európában vagyunk hogy kitudjanak fizetni egy műtétet! egy nő azért szeressen ami vagyok nem aki vagyok!
2015. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Addig keresgélek, amíg megtalálom azt, akinek nem kell reprezentálni semmiféle dolgot. Érek annyit, hogy önmagamért szeressenek.


Totális bukást jelentene számomra, ha valakinek csak akkor kellenék, ha kigyúrom magam, vagy átszabom az arcom. Totális bukás, és ez nekem nem férne be az érzelmi világomba. Elutasítok minden ilyen dolgot.


Ezért inkább türelmes vagyok. :)

2015. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%

#8

Kivételesen most jól beszél.:D

Ha csak naturálban edzel, havi 70 simán elmegy rá...és így is spórolós a dolog.

Nos, naturálban sosem lesz álomtested, az a szép kidolgozottság,amiért a nők megbolondúlnak,amit a reklámokban látsz...ezt el is felejtheted.

Itt jönnek a koxok.

Ha koxolsz, havi több száz ezredben van a dolog+kockáztatod az életedet.

És mindezt azért, hogy kapj egy kis puncit?:/


Én nem panaszkodom, kapok puncit, de tényleg túlzásba viszik a nők, hatalmas az elvárás.

2015. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!