Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a fiúk, akik elégedetlene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk, akik elégedetlenek a külsejükkel, miért nem mennek konditerembe vagy plasztikai sebészhez?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 10:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%

Kondi terem ? - Teljesen felesleges; önmagában nem elég. Ha alacsony vagy esetleg előnytelen az arcelrendezésed ugyan úgy nem érdekled a nőket.


Plasztikai sebész ? - Nézzél már körül mibe kerülnek ezek a dolgok. DE! egyébként is, feküdjön kés alá egy nő kedvéért az, akinek hét anyja van.

2015. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
34%

A nők többsége undorodik egy profi testépítő testtől (amihez már koksz is kell), egy sportos és izmos testet (ami a felmérések szerint ideálisnak számít) viszont naturálban is összehozhatsz.


[link]


De a kondihoz erős elhatározás és kitartás is kell, ami sajnos a nyavalygó fiúcskák nagy részéből hiányzik.

2015. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%
Aki szerint kizárólag csak a külseje gátolja a csajozásban, az rá tud szánni egy évet külföldi munkára és összeszedni egy műtétre a pénzt, hogy utána soha többé ne legyen gondja az ismerkedéssel. Persze utána hamar rájön majd, hogy nem a külseje volt a fő probléma és kidobott egy csomó pénzt és időt feleslegesen.
2015. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

#12

Nekem van olyan jó testem, mint a legmagasabb százalékon lévő és mégsem jön be annyira sok csajnak.


Az igazi adonisz Pl Sergi Constance, én kb egy olyan szintről beszéltem.

2015. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A nők többségének ez már túl sok lenne (de ha mégse, akkor sem rohangál az utcán túl sok hasonló férfi, szóval nincs konkurencia ilyen téren). Meg valószínűleg ez a srác sem úgy néz ki egész évben, mint a műtermi fotókon (diéta, vízhajtás, bedurrantás, retusálás stb. után).
2015. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Túl sok...

Előben meglátnák, le sem vennék róla a szemüket.

2015. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
31%

A konditeremre gyakorlatilag az összes szabadidőd és pénzed rámegy, és akkor még egyáltalán nem biztos, hogy fogysz/izmosodsz is, ha meg igen, akkor se feltétlen úgy, ahogy tervezted. Megéri? Na, én inkább a hobbimmal foglalkozok, ugyanannyi pénz megy el rá, mint a konditeremre, viszont ezt legalább élvezem és nem is röhögnek ki, mintha egy terembe bemennék.


A plasztikai sebészen gondolkodtam, bár nekem inkább zsírleszívás kellene a manboob eltüntetéséhez (a többi nem érdekel). 30k alatt megvan, viszont nem túlzottan egészséges, és munkából/egyetemről/mindenhonnan ki kell miatta maradna jó pár hétig, amíg begyógyul a heg. Utána meg kelleni fog valamilyen mellény, ha jól tudom. Az arcplasztika viszont tényleg embertelenül drága, nem a nyugaton vagyunk, ahogy az egyik előttem szóló írta. Úgyhogy ezek is felejtősek.


Szóval maradok annyiban, hogy várom a csodát, azért táncsak nem ez a 10 kiló plusz fog szűzen hagyni 50 éves koromig...

2015. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%

A konditerem heti 3x1 óra elfoglaltságot jelent (de otthon vagy kondiparkban is lehet edzeni saját testsúllyal, máris megspóroltad a kondibérlet árát)


10 kiló túlsúlyhoz nem hiszem, hogy zsírleszívás kéne

2015. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Hááát, heti 3 óra azért nem hiszem, hogy túl sokat érne. :D Amúgy jobban belegondolva legyen 15 kiló inkább (173 centi, 85 kiló).
2015. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
31%
én heti 3x mindenképp lemegyek edzeni, de van, hogy többször, minden izmot kellően megdolgoztatok bukásig, szépen bedurran, utána napokig fájdalomérzet stb. minden pénzem elszórtam kajára (főleg csirkehúsra és tápkiegre), még otthonra is vettem súlyzókat, tárcsákat, hogy tudjam nyomni, rengeteget alszok, hogy meg legyen a pihenés, tényleg 1 éve e körül forog az életem...mit értem el vele?? szélesebb lett a vállam/hátam, vastagabb a karom, lábam, nagyobb mellkas...de ez mind édeskevés mértékben + zsírosan...semmi szálka, pedig 3 hónapja szálkásító edzésen és étrendem vagyok. elolvastam minden könyvet, egyszerűen ilyen fos a genetikám. ennyit a konditeremről. szépen elzsírodostam, ez anélkül is ment volna.
2015. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!