Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor őszinte legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor őszinte legyek vagy ne?

Figyelt kérdés

Én az olyan lányokat szeretem akik szépen stílusosan tudnak öltözködni, kedvesek, közvetlenek, kellőképpen műveltek, egy picit konzervatívak, őszinték, előzékenyek, ugyanakkor pörgősek, egy kicsit művészlelkek, de nem élvhajhászok, és idióták is néha.

Na és az a probléma, hogy én ha ezzel azonosulok, ezzel a tulajdonságcsoporttal akkor azzal meghazudtolom magam, és kizökkenek abból az állapotból amiben képes vagyok látni a valóságot. (ezt úgy kell elképzelni, hogy ugye ha az ember kívülről szemlél valamit akkor jobban képes látni dolgokat, ami nekem nagyon tetszik) Szóval ha őszinte vagyok akkor csak szemlélek, amivel nem biztos, hogy a nekem tetsző lányok érdeklődését fenntudom tartani. Vagy tévedek?

Arra is gondoltam, hogy egy hozzám totál hasonló lánnyal megpróbálni összejönni az milyen rettentő unalmas volna számomra, meg számára is. Belőlem 2 egymással életképtelen.


2015. jún. 20. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodj el, hogy az ilyen lányok vajon milyen fiút keresnek? Pl. ha mindketten műveltek vagytok, akkor cserélhettek véleményt, kölcsönadhattok egymásnak könyveket, mehettek együtt pl. operába, stb. Ne csak szemlélj.
2015. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha őszinte vagy, nincs esélyed a lányoknál.
2015. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!