Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, legyek őszinte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, legyek őszinte, vagy várjak, hátha változik a dolog?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, aki szinte pont olyan belsőre, amilyet mindig szerettem volna. Tudom, hogy ő szerelmes belém.

A belsejébe én is bele tudnék szeretni, viszont külsőre egyáltalán nem vonzódok hozzá és semmit olyasmit nem érzek, ami később vonzalommá alakulhat. Irtózni nem irtózom tőle, csók is megy meg minden, de egyáltalán nem jön be.

Mit csináljak? Nem akarom összetörni és belsőre nagyon tetszik.


2015. jún. 15. 08:56
 1/7 Mumusan ***** válasza:
Az nem jó hogy úgy kell megerőszakolnod magad hogy tetszen...
2015. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy nem tudom "megerőszakolni magam", hogy tetsszen. Hiába próbálom, nem megy annak ellenére sem, hogy a belsőjéhez nagyon vonzódom. Fizikai vonzalmat nem érzek iránta semmit.
2015. jún. 15. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig egy idő után tetszene külsőre is. Vagyis én ezt tapasztalom magamon.
2015. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3.: de már több hete nem változott semmit az érzésem- vagyis hogy semmi érzésem nincs... Pont ez a baj. Adtam időt, de nem lesz jobb.
2015. jún. 15. 09:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam így megerőszakolni magam. Hiba volt, el kellett volna mondanom minél előbb az igazat. Ezt javaslom neked is, ne halogasd.
2015. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy belsőre nagyon tetszik, de nem vagyok szerelmes. Őszinte voltam vele teljesen, nem akarom becsapni. Ő azt mondta, hogy megérti, de van időnk bőven, találkozgassunk és majd idővel kiderül. De nem tudom, hogy fogok-e valaha bármennyire is vonzódni hozzá.
2015. jún. 15. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj bele, hogy találkozgattok és majd megváltozik a véleményed, érzésed. Ezt gondolja a fiú, nyilván neki így kényelmes, jó, stb. Viszont így hiányzik az őszinteség nálatok, sőt, Neked lesz idővel rosszabb, ha továbbra sem vagy képes érezni iránta semmit. Mert egyszer ki kell majd mondanod, hogy továbbra sem. Így viszont mikor?
2015. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!