Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátságból szerelem?! Létezhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?! Létezhet, vagy ha megvan a beskatulyázás onnantól nem igen változik a dolog?

Figyelt kérdés

régóta barátok vagyunk, de mostanában szokott keresni, hogy menjünk el erre-arra...rengeteget beszélünk..

aranyos csaj nagyon is


2012. máj. 8. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt az utat már megjártam de nem akarlak elkeseríteni, a csaj valoszínű nem fog bele menni... Ezt sajnos tapasztalatból mondom :/ 'mert a barátság többet ér mint a szerelem s nem akar elveszíteni'... Majd ezzel a dumàval jön majd.. Én több lány barátnőmnél jártam így :( 18/F
2012. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*bocsi a hülye fogalmazásomért :D
2012. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

azért jártál így velük, mert nem vonzódtak hozzád :P


kérdező: miért ne lehetne. nekem is már csomó olyan volt, h először csak barátom volt, és csak egy idő után kezdtem el pasiként nézni rá, a legtöbb kapcsolat amúgy barátságból születik, nincsen ebben semmi rossz. Szóval létezik, természetesen, de kicsit írhatnál a kapcsolatotokról, meg hogy hogyan viszonyultok egymáshoz, h legyen erre rálátásom és akkor segíthetek is akár.

2012. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.

Ha egy lány barátságot akar egy sráctól és nagyon jó barátok lesznek, akkor az csak azért van úgy, mert a lánynak külsőre nem tetszik a srác.

Mondhatnak az emberek bármit (csak barát, mert nem akarlak elveszíteni, már nem tudok Rád másként nézni, stb...) , hülyeség lesz!

20L

2012. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a beskatulyázás dolog, hülyeség. Valóban azért mondják ezt a lányok, mert egyszerűen nem vonzódnak a másikhoz, de kedvelik (azért is barátkoznak).

Neked kell érezni, hogy van e vonzalom köztetek, vagy ez tényleg csak barátság.

Nekem lett már többször barátságból kapcsolat.

2012. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20/L


fura, én először a legtöbb pasitól csak barátságot akarok. aztán baráti társaságból már több pasival is összejöttem. nem hiszem, h én lennék a csodálatos kivétel, má bocs. :P

2012. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!