Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhatja a tárkeresési problémámat az, hogy 182cm magas vagyok és csupán 60kg? 26F

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 22:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
8%

"Tapasztalatból mondom, hogy létezk olyan normális, értelmes nő, aki nem külsőségek alapján választ társat."


Hanem anyagi helyzet alapján, illetve ha valóban nem ezek alapján, akkor azért, mert nem teheti meg, nem udvarolnak neki jobb külsejű pasik.

2015. jún. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
10%

"A párom sportoló, elég masszív izomzattal.. nekem ez jön be. Illetve az is ha az illető mackós típus, mert nála sem fogom úgy érezni, hogy ketté tudom törni."


Nyugi, a pasid is azt gondolja, hogy ő szereti a feszes fiatal testű lányokat, ezért majd ugy leszel kipenderítve ha ez a "belső" tulajdonságod megszűnik, mint a huzat.

2015. jún. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
amugy kérdező, igen, ez hátrány, nagyon vékony lehetsz.
2015. jún. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
9%

"A VOLT barátom 172 centi és 49 kiló volt mikor megismertem, mindennél jobban szerettem..."

Szeretem az ilyen múlt idejű "szerelmes " sztorikat. Hát az nem örökké tart ? :)

2015. jún. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Az elettarsam is hasonlo kg es ilyen magas. Szerintem nem vekony. Ugyhogy ez nem akadalyoz Teged! N
2015. jún. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
59%
Ha zavar, akkor tömegnövelő étrend + súlyzós edzés
2015. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
39% Ahogy érzed.
2015. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!