Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhatja a tárkeresési problémámat az, hogy 182cm magas vagyok és csupán 60kg? 26F

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 22:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%
De igazából nem fogok nektek bizonygatni, ha ilyen nyomorultak szeretnétek maradni továbbra is, akkor sajnáltassátok csak itt magatokat gyakorin, más meg majd él helyettetek is egy tartalmas életet.
2015. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
22%
de jó neked gazdag nőd van aki nem felszínes jó vicc :D
2015. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%
Látom törpikének komplexusa van :D
2015. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
6%
nem! a nőknek vannak agyrémei hogy az ffi legyen magasabb nála mert az a ffias! Igen, ez jobban meg tud védeni duma tényleg nevetséges. Ahogy a magassarkús baromság is szánalmas. Hányszor van rajtatok magassarkú, évente 1x? Inkább arról van szó, hogy magas férfivel akartok végigvonulni az utcán, és a "barinők" előtt fel tudjátok vállalni. Nem értem, miért kell folyamatoson félrebeszélni és szépíteni a dolgokat. . Hölgyeim, ugye mind sportos karcsú, vékonyak vagytok, azért vannak ilyen elvárásaitok? Mert Magyarországon nem sok jó alakú nőt láttam, csak nagyon vékonyakat vagy túlsúlyosat, de szinte mind magas, sportos férfit akar magának. Önkritika esetleg?
2015. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
51%
Mit érdekelnek téged azok a nők, akik magas ferfiakkal vannak együtt? Zavar, hogy a magasaknak van parjuk? Vagy éppen azokat a nőket szúrtad ki magadnak? Ha már önkritika, szerintem te is elgondolkozhatnál, biztos-e, hogy csak a külsőddel van gond. Amúgy vannak 157 centinél alacsonyabb lányok is, ha szerinted feltétlenül magasabbnak kell lenned, akkor próbálkozz náluk. Ott már nem lehet a magasságodra fogni, ha nem jön össze.
2015. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
26%
ma 23:49 jó vannak alacsony csajok! de azoknak is magas pasi kell! meg nagyon ritka az alacsony csaj
2015. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Az alacsony srácok se túl gyakoriak.
2015. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
hát azért akadnak de örök magányra vannak ítélve
2015. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

A volt barátom 172 centi és 49 kiló volt mikor megismertem, mindennél jobban szerettem...

Igaz, ami igaz, 19 év alatt én voltam az első lány, aki járt vele.

2015. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nálam gondot okozna. Ha megölelem a barátomat, akkor nem szeretném azt érezni, hogy össze tudom roppantani.


A párom sportoló, elég masszív izomzattal.. nekem ez jön be. Illetve az is ha az illető mackós típus, mert nála sem fogom úgy érezni, hogy ketté tudom törni.

2015. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!