Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a kigyúrt, sportkocsis pasiknak vannak a legjobb nőik?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, nem lehet, nem észrevenni.

Akár a srandon, vagy szórakozóhelyen, vagy hipermarketek környékén.

Jön valami nagyon fullos kocsi, pl merci s 500, és kiszáll belőle egy hegyi gorillát is megszégyenítő méretekkel rendelkező honfitársunk, és egy olyan nő, hogy a parkolóban minden pasi odanéz, még akkor is ha az asszony ott van mellette.

Miért van ez?

Normál pasi mellett miért nincs ilyen nő?



#ezabajazéletben
2015. jún. 7. 20:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés majd akkor jusson eszedbe, amikor ezeket a csodaszép nőket sokadjára is kidobják, s 35-40 évesen hirtelen elkezdenek fonnyadni, aszalódni, csak akkor már a kutyának sem fognak kelleni rágócsontnak, egyedül maradnak, mint a kisujjam, s magányosan, tök egyedül fognak megpusztulni.
2015. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

De ne ilyen távlati időben gondolkozz!

Most van, azt most kell nézni.

És sajnos mindig ilyeneket látok.

Ez az elkeserítő.

2015. jún. 7. 21:02
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

Ja, nézz meg egy ilyen "szupernőt" reggel, kócos hajjal és smink nélkül.


[link]


"És sajnos mindig ilyeneket látok.

Ez az elkeserítő."


Mi ebben az elkeserítő? Ha szerinted csak ennyi kell ezekhez a nőkhöz (kigyúrt test + jó kocsi), akkor szerezd meg.

2015. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Van különbség.

De nem ilyenekre gondoltam, ez egy erős átlagos nő.

Én olyan plázákban mászkáló, szőke, hidrogénezett fejű, feszes testű, magas nőkre gondoltam, akiket ezer nő közül is kilehet szúrni, mert olyan feltűnőek.

2015. jún. 7. 21:18
 15/21 anonim ***** válasza:

# 4


"1 átlagos pasi is ilyen még sincs nője mit hazudgálsz itt?"


Ha te nem láttál még átlagos pasit nővel, vagy akár időnként kifejezetten csinos nővel, akkor mi nem egy bolygón élünk. :-))


Én még soha nem hallottam könyvtárszakon végzett, szolidan öltözködő nőt arról panaszkodni, hogy milyen igazságtalan az élet és milyen felszínesek a férfiak, amiért neki nincsen kigyúrt, sportkocsis pasija. :-)

2015. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, és te mit kezdenél egy olyan nővel? Feleségnek kellene?:)
2015. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem csak a kigyúrt pasikat szeretik, itt a bizonyíték:

[link]

2015. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

"Miért mindig csak a legjobb nőknek vannak kigyúrt, sportkocsis pasijaik? :)"


Egyszerű. Ha én odamennék egy ilyen "fullos" pasihoz átlagos lányként, akkor körberöhögne, mert ők is elvárják, hogy egy igazi tökéletes maca legyek. A kérdésből látszik márpedig "egy olyan nő, hogy a parkolóban minden pasi odanéz, még akkor is ha az asszony ott van mellette" hogy igazából a nem gyönyörű csajokat enberszámba sem veszitek, hiába panaszkodtok állandóan, még a párotokat sem tudjátok annyira tisztelni, hogy a jelenlétében ne csorgassátok egy másik nőre a nyálatok.

2015. jún. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%
Elvárod, hogy a legszebb nő, aki rengeteget tesz magáért, az alakjáért, a hajáért, a bőre egészségéért, nagy akaraterővel megállja, hogy ne egyen olyan szemeteket, mint te, de te elvárod tőle, hogy átlagos pasiként, aki dacos kisfiúként rinyál, ahelyett hogy tenne magáért a kérdező dobjon egy hátast tőled és egyből a karjaidba omoljon. Gondolom, ha egy kövér, ragyás csaj rádmászna, jól kinevetnéd, és még te lennél felháborodva, hogy hogy mert egy ilyen megkörnyékezni, pedig lehet, hogy csak betegsége van, viszont előtted nagyon is ott a lehetőséged, hogy kihozd magadból a maximumot minden téren.
2015. jún. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, többször átírtam a szöveget, és nem csekkoltam, értelmetlen lett, de remélem azért átment az üzenet.
2015. jún. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!