Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a kigyúrt, sportkocsis pasiknak vannak a legjobb nőik?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, nem lehet, nem észrevenni.

Akár a srandon, vagy szórakozóhelyen, vagy hipermarketek környékén.

Jön valami nagyon fullos kocsi, pl merci s 500, és kiszáll belőle egy hegyi gorillát is megszégyenítő méretekkel rendelkező honfitársunk, és egy olyan nő, hogy a parkolóban minden pasi odanéz, még akkor is ha az asszony ott van mellette.

Miért van ez?

Normál pasi mellett miért nincs ilyen nő?



#ezabajazéletben
2015. jún. 7. 20:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Biztos messze lakunk egymástól, mert én mást IS látok.
2015. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
mert olyanok lettünk mint a majmok csak a dominánshímeknek jut nő ennyi!
2015. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Normál pasi mellett is van, max. nem veszed észre.


Egyébként egy ilyen férfinak van annyi dominanciája, hogy a legjobb nőkhöz menjen oda, a státuszszimbólumaiból merítve önbizalmat (vagy épp pont azért érte el ezeket, mert magabiztosan megy előre az életben és nem a kifogásain rágódik - mint sok, nála amúgy jóval intelligensebb ember).

2015. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként egy ilyen férfinak van annyi dominanciája, hogy a legjobb nőkhöz menjen oda! 1 átlagos pasi is ilyen még sincs nője mit hazudgálsz itt?
2015. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%

Mert vagy

1) Olyan férfiak vesznek "fullos" kocsit, akiknek nők terén meg ez az ideáljuk, vagy

2) Aki azt megveheti, annak van miből (gondolom drágák). Ezáltal jóval magabiztosabbak, ezáltal felkeltik a "fullos" lányok érdeklődését, vagy

3) Aki megveheti annak van miből, ezáltal felkeltik ezeknek a lányoknak az érdeklődését, mert van, akinek ez a mérce, vagy

4) Aki "fullos" csaj, az nyilván sokat ad a külsejére, és nem a legkevésbé mesterkéltségéről híres. Így szüksége van a "pasi" fronton is valakire, aki jól mutat, ugyanúgy, ahogy "ruha", "smink" stb. fronton. Vagy inkább másképp fogalmazva, itt is magas elvárásuk van a külvilágnak mutatott arc tekintetében.

5) Először a mercit veszed észre, a normál pasit a szuzukiból kiszállni a feleségével nem, hiába lehet "fullos" lány az is.

6) Az ilyen fullos lányok, fiúk a fullos kocsival előszeretettel ki is élvezik, hogy ők fullosak, ha már ennyire megdolgoztak érte, akkor ki is élvezik a rivaldafényt, ezért előszeretettel nem a sarokban, a legmesszebbi parkolóban illetve parkolóhelyen állnak meg, hanem szívesen mutogatják mijük van. (Pedig mondom, más is lehet fullos nő.)


Illetve ezek kombinációja. Tehát összefoglalva ha jobban belegondolsz a "fullos" az egy életforma. Ha ezeket a nőket tartod a legjobb nőknek, és velük szeretnél lenni, az életfelfogásotoknak is hasonlítani kell. Szóval neked is "fullosnak" kell lenni. Vagy megtanulni észrevenni a nem sportkocsi mellett álló fullos lányokat:)

2015. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

87%os, 5ös válaszíró.

Ez szép volt, alig bírtam értelmi amiket írtál, annyi kategória.

2015. jún. 7. 20:41
 7/21 A kérdező kommentje:
értelmi*értelmezni
2015. jún. 7. 20:43
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért mindig csak a legjobb nőknek vannak kigyúrt, sportkocsis pasijaik? :)
2015. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert kigyúrtak és sportkocsisok.
2015. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%

Hallod, én most voltam tegnap strandolni, és a tipikus kigyúrt szépfiúkat kevés kivétellel mind nő nélkül, vagy egyedül vagy haverral láttam. Aki mellett meg nő volt, az meg teljesen átlagosan jó nő volt, nem ennyire hiperszuperjó, mint ahogyan azt leírtad. A lányok-nők viszont teljesen átlagos pasikkal vagy barátnőkkel jelentek meg, semmi ilyet nem láttam. Strandon, ahol azért nem lehet elrejteni a tökéletes formákat (amiből jó, ha kettőt láttam). És nem egy ócska strandon voltam, ami azt illeti, tehát még ez sem lehet a kifogás :D


Mondhatjuk, hogy mindenki azt veszi észre, amit észre akar venni. Ha kicsit jobban odafigyelsz, mint ahogy korábban mondták, lehet, hogy nem csak ezt látod.

2015. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!