Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom legjobb haverja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legjobb haverja rámhajtott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom már korábban féltékeny volt rá - és úgy látszik okkal. A havernak is barátnője van, de ma színt vallott. És amikor kettesben vártunk az ő barátnőjére, megpróbált elkapni. Nemet mondtam neki. Nem akarok beleavatkozni a párkapcsolatukba, nem az én asztalom. Szeretem a barátomat, nem akarok fájdalmat okozni senkinek - legfőképp a páromnak, és utána a barátnőnek, ugyanis, ha kitudódna, akkor a barátságuk megszakadna, ők meg szakítanának. Nem akarok kavarni. De idegességemben elmondtam egy ismerősnek - megígérte, hogy nem adja ki, de félek, hogy kitudódik. Tudom, hogy butaság volt, de nagyon rosszul kezelem a stresszt :/


Mit tegyek? Avassam be a barátomat? Joga lenne tudni? Vagy hagyjam így és reménykedjek, hogy az ismerősnek nem jár el a szája?


2015. jún. 5. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyomd fel a palidnak, joga van megtudni, kilenc haverja van, gerinctelen.
2015. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*milyen (nem kilenc)
2015. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodta mondd el neki, főleg ha nem nagyon szoros barátod ez a srác, de azt is külön hangsúlyozva, hogy te semmit nem akarsz, és leállítottad. Ha szoros barátságban vagytok egyébként ezzel a sráccal, akkor inkább először vele beszéld meg, és nyomatékosítsd, hogy a párodat szereted, hátha meg tudjátok beszélni, és jó marad a viszony. (De szerintem ekkor se tudjon róla, hogy nem mondtad el a barátodnak, mert visszaélhet vele.) Ha ugyanis elmondod a barátodnak biztos nem fog repesni az örömtől, ha azzal a sráccal találkozol, még ha csak barátként is. Ez ha jól értettem csak egy próbálkozás volt, nem érte a szádat, így nem "kötelező" elmondanod a párodnak, ha úgy érzed, ez csak egy egyszeri botlás volt.
2015. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, én is elmondanám a barátomnak, mert úgy talán lekopik a gyerek végleg. Ha viszont nem mondod el neki, akkor állandóan ott fog próbálkozni nálad.


Az ilyen takonygerincű emberekből van egyébként nekem is elegem. Én alapból nem próbálkozok olyan lányoknál akiknek van párjuk... nemhogy a barát/haver nőjénél.

2015. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bence_ ***** válasza:
Többiek miatt nem kezdtél vele?
2015. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam a párom miatt nem, meg az elveim miatt, a többiek járulékos tényezők az elvek jelző alatt.
2015. jún. 5. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolj bele a fordított helyzetbe. Ha lenne egy barátnőd, aki ráhajtana a pasidra, akarnál tudni róla, hogy a csaj ilyen, és érdemes vigyázni vele a közeljövőben? Szerintem igen...
2015. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!