Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy szüleivel élő munkanélkülivel?

Figyelt kérdés
csak őszinte válaszokat várok.

2015. jún. 6. 10:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez a legtöbb ember szemében pozitívum, nem negatívum..


Ezt az E/3-as stílust pedig fejezd már be.

2015. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
jó bocs :D:D:D
2015. jún. 6. 10:50
 13/17 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem: jelenleg nem jársz suliba, hanem egy évig azért nem csinálsz semmit, hogy újra érettségizz. Arra tanulni kell, de azért nem annyit, hogy ne legyen időd mellette dolgozni.

Ráadásul van egy teljesen korrekt állásajánlatod, de nem akarod elfogadni.


Nekem ez így ebben a formában visszás. Nyilván nem napi 8 órában tanulsz, annyi munkával szinte egy doktori disszertációt meg lehet írni. Akkor mit csinálsz egész nap?

2015. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ilyeneken kár aggódnod...nem számít semmit a lényeg, hogy jól kell előadni magad :-) én lassan 10 éve kezdtem a jogot 23 évesen :-)..csúsztam rendesen volt félév, hogy két vizsgát raktam csak le, csak eszperantó nyelvvizsgám van és a szüleimmel éltem...fizikai munkát nem vállalhatok, mivel betegségem miatt nem emelhetek 5 kilónál többet..az érettségim kettes lett anno, az egyetem fizetős levelező :-) szóval szellemi munka..háát kettes érettségivel nulla nyelvtudással jelentkezzen aki felvesz melóra :-)Na de a lényeg, hogy amikor megismerkedtem a feleségemmel!!!!!!!!! jól adtam elő magam - neki mellesleg két diplomája van - és láss csodát hozzám jött feleségül, mert az életben nem csak fekete meg fehér létezik! Lassan abszolválom a jogot is..állás meg ismerős útján lett igen jól fizető és máris én vagyok az ambiciózus munka és küzdés az álmaimért ember :-) Akik meg időben végeztek az egyetemen egy barátnőt nem tudnak felmutatni nem hogy egy házasságot :-) Szóval ne parázz...lesz nőd :-)
2015. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Aki azert elitél, mert fejleszteni akarod magad, azt nyugodtan vágd pofán
2015. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vagy mégsem, inkább küld hozzám, majd én pofán vágom
2015. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha az van amit a kommentekbe írtál, hogy tanulni akarsz esetleg dolgozni is mellette nem gáz, miért lenne az? A tanulás tulajdonképpen egy befektetés hosszú távra, hogy később majd jobb munkád legyen, én is ennyi idős vagyok, mint te és egyetemre járok, és legtöbb csoporttársam aki nem vidékről jött még a szüleivel él, mert egyszerűen nem éri meg elköltözni. Ez egyáltalán nem gáz, és válaszolva a kérdésedre, így igen járnék.
2015. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!