Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy nem halló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy nem halló emberrel?

Figyelt kérdés
Tudom, az élet szép, biztosan van rá lehetőség, meg minden. De érdekelne, ha egy nektek megfelelő (külsőre és szellemileg) emberrel találkoztok, összejönnétek-e vele? Miért (nem)?
2015. máj. 19. 12:17
1 2 3
 1/25 Interferencia ***** válasza:
Igen, úgyis meg akarok egyszer tanulni jelelni. Plusz szeretem a csendet.
2015. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Simán. Csak nehéz lenne a kommunikáció.
2015. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de mivel nem ismerem a jelnyelvet, a kapcsolatfelvételnek lennének korlátai. Szóval konkrét esélyt nem látok ilyesmire. Persze ha valamilyen csoda folytán mégis sikerülne a kapcsolatfelvétel és tudnánk kommunikálni, megtanulnám a kedvéért a jelnyelv használatát, bár ez gondolom nem megy egykönnyen és olyan gyorsan, hogy rögtön minden probléma nélkül tudjunk így beszélgetni. De azért megerőltetném magam :)

20/L

2015. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül, feltéve, hogy hoz magával egy tolmácsot amíg meg nem tanulok alapszinten jelnyelven kommunikálni. :)
2015. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk tolmács mellett elég furcsa lehet flörtölni :)
2015. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
És ha addig írásban (interneten) beszélgetnétek vele? Elvégre sok más kapcsolatban is így megy manapság.
2015. máj. 19. 12:40
 7/25 Mumusan ***** válasza:
Ez beállítottság kérdése. Én szeretem a csendet, a testi gesztusokat, így nem lenne akadálya. Szerintem a jelnyelv ismeretének hiánya sem mérvadó. Gyerekkoromban 2 nyarat is végigjátszottam egy német kisfiúval. Nem beszéltük egymás nyelvét, mégis remekül elvoltunk.
2015. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem furább, mint interneten keresztül. Az is csak egy kommunikációs csatorna.
2015. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
IGEEEN <3 mindig is szerettem volna egy süket csávót, ők a zsánereim
2015. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ha bejön, akkor miért ne?

Egyébként ők csak egymás között jelelnek, hallóknak nem.

2015. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!