Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy nem halló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy nem halló emberrel?

Figyelt kérdés
Tudom, az élet szép, biztosan van rá lehetőség, meg minden. De érdekelne, ha egy nektek megfelelő (külsőre és szellemileg) emberrel találkoztok, összejönnétek-e vele? Miért (nem)?
2015. máj. 19. 12:17
1 2 3
 21/25 Interferencia ***** válasza:
15: Bravó!
2015. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ez nem lenne kizáró ok számomra.
2015. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Èn ismertem egy siket lànyt, de tudott beszèlni. Èszre se vettem, hogy nem hall, jól tudott szájról olvasni. Bejött nekem nagyon, egyèb okok miatt nem jöttünk össze :/
2015. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egyéb ok = te nem jöttél be neki.

I know that feel, bro.

2015. máj. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!