Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti esélyt adnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti esélyt adnátok egy olyan 28 éves bulizós nőnek, aki azt állítja magáról, hogy már kitombolta magát és meg szeretne állapodni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 19:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, és én itt a bulizáson a bulizást értem konkrétan. Tehát hogy sokat járt szórakozni, bulizni. Ha valami másra céloztál átvitt értelemben, akkor bocs. :D
2015. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

"Miért lenne baj, hogy bulizott?"

Mert a nőknél ez általában egy eufemizmus arra, hogy fűvel-fával dugatta magát.

2015. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Tehát feleségül veheted, és együtt élvezhetitek azt amiért megdolgoztál, amíg ő bulizott?
2015. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem adnék neki esélyt, mert egyrészt mi a garancia, hogy nem fogja megunni a kapcsolatot és kezdi elölről, másrészt pedig:


[link]

2015. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem.Keressen magához való személyt,aki tolerálja ezeket,és megérti,én nem.
2015. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kitombolta magát = végigment rajta a fél város, és most már, hogy tudja, pár év múlva elkezd rohamosan csökkenni az értéke a húspiacon, be akarja biztosítani magát valami szerencsétlen mellett. Kérem a következőt.
2015. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bulizós nőnek nem adok esélyt,max csak arra hogy befűzzem :D
2022. szept. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!