Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok miért nem tudják kezelni azt, hogy elmúlik a szerelem, tűz és marad a szeretet? Megtud egyáltalán állapodni egy mai nő, mert a szerelem mindig elmúlik?

Figyelt kérdés

Ma az van, hogy, ha elmúlik a tűz, szerelem, akkor már nem az lesz mint régen és unalmas lesz a kapcsolat és keresitek újra a szerelmet és képesek vagytok elhagyni azt a pasit aki a mindenetek volt és szeret titeket és törődik veletek, de nektek más kell, akibe újra megélitek a szerelmet.

Hogy fogtok tudni így megállapodni, ha a szerelem mindig véget ér.


2012. dec. 4. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy véget érjen. Ok, a kezdeti lángolás az elmúlik, de nem szabad hagyni teljesen kihűlni sem, mert akkor jön a társas magány, annak meg az égvilágon semmi értelme. Tessék dolgozni a kapcsolatért folyamatosan, mindkét félnek, és akkor nem lesz gond!
2012. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A mai lányok? Inkább a mai emberek, kollektíve.
2012. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nem minden esetben múlik el,nálam sem múlt el,de a párom tesz is érte rengeteget(én is)hogy megmaradjon

nálunk hat éve megvan a szerelem,ne magaddal gyere,összejössz tizenévesen egy lánnyal,elhagy,és azt hiszed tudod hogy mi a szerelem

lehet szerelmes sem volt beléd


mennyi idős vagy?

2012. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
28
2012. dec. 4. 14:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert nem mindig ér véget! A szüleim még mindig halálosan szerelmesek egymásba, és amíg látom, hogy ilyen létezik, és működik, addig nem adom fel, mert szerelmesnek lenni a legjobb dolog a világon, ez tesz boldoggá, és én boldogan szeretnék élni, amíg meg nem halok!:) Ha az igaz szerelmem keresésével eltelik az egész életem, akkor így jártam, de legalább mindent megtettem. 21/L
2012. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk: a nők mindig is így működtek, csak éppen akkor nem pasit, hanem férjet kerestek, és akihez hozzámentek, azzal együtt is maradtak. Házasság után azonnal jött a gyerek, és volt vagy tíz év, mire egyáltalán észrevették, hogy elmúlt a tűz. Én a szüleink korosztályából elég kevés olyan párt láttam, ahol a tiszteletnél több maradt volna, mire a gyerek mondjuk felsős lett ált. suliban.


Akkor ez volt a megszokott, nem az, hogy igazit kell keresni. Mire a tűz elmúlhatott volna, a lány kezét megkérték, ettől megint tűzbe jött. Mire ez elmúlhatott volna, jött a baba. Aztán egyszer csak már tizenéves házasságban élnek, már minden megszokottá vált. A férfiak általában a saját szabadságukat féltik, a nők attól félnek, hogy nem AZ igazival jönnek össze, ha pedig egy harmadik felé felébrednek az érzelmeik, akkor bizony nem a párjuk az igazi. Ez a régi menet szerint már jócskán házasság után, gyerekek mellett történhet, akkor meg már a család, a gyerekek miatt maradnak együtt.


Megállapodni meg úgy szoktak, hogy már eleve nem keresik a szerelmet. Egyszer csak rájönnek, hogy mindjárt 30 évesek, kellene valaki. A szerelemben már sokszor csalódtak, így elkezdenek intenzíven randizgatni, és ha egy hasonló korú sráccal jól kijönnek, kiegyensúlyozott és tűrhető szintet tudnak tartani a párkapcsolatban, akkor azzal együtt maradnak. Más kérdés, hogy ezt a szintet tudták volna tartani egy olyan emberrel is, akihez sokkal több dolog köti őket, de valahogy ezt meg kell tanulni.


Nem mondom, hogy ez jobb, vagy rosszabb, mint szerelemből házasodni, mert ez így ugyan elég szánalmasnak és hidegnek hangzik, de legalább józanul, nem pedig szerelemmámorban mérik fel a másik felet a résztvevők, így talán kisebb az esélye a későbbi nagy pofára esésnek. Így már eleve egy olyan emberrel jön össze a csaj, akivel szerelem nélkül is jól megvan.

2012. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem a megfelelő lányokkal kell ismerkedni,ezért nem a mai lányokat,hanem a te ízlésedet kéne fikázni,mert nem mindegyik ilyen,nem értem miért nem fogjátok fel,de már beletörődtem,hogy folyton megy az általánosítás.....
2012. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy dolgot felejtettem el: ez azért nem törvényszerű! Van, amikor tényleg el kell múlni egy kapcsolatnak, meg olyan is, aki felfogja, hogy dolgozni kell a kapcsolatáért. Én azokról beszéltem, akik így intézik!
2012. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sok embernek fogalma sincs róla, hogy az önzetlen szeretet sokkal nagyobb és magasabb rendű dolog, mint a szerelem, egy élet alatt nem sokszor éli át az ember, vagy át sem éli. Szerelmesnek lehet lenni sokszor, de szeretni valakit tiszta szívből már nem. Csak valahogy a szerelmet és a gyomor meg kézremegős dolgokat jobban nyomják, erőltetik az emberek torkán, hogy csak addig kapcsolat egy kapcsolat, amíg ezt érzed, sokan sajnos el is hiszik. Ezért nem fognak az életben soha társat találni maguknak, mert ezek az érzések teljesen természetes módon múlnak el, valakinél pár hét vagy hónap után.
2012. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem csak a lányokra jellemző!

Az a helyzet, hogy mindenki szabadabban akar élni, mint régen. Igen, a szerelem elmúlik, de lehet, hogy utána derül ki, hogy valójában nem is passzolnak más egyéb téren.

Az a fél akit otthagynak, vagy még szerelmes, vagy ragaszkodik, ezért másképp látja a helyzetet (úgy gondolja, hogy egymáshoz illettek).

Szerintem csak azért, hogy újból szerelmes legyen, egy jól működő kapcsolatból nem lép ki senki.

2012. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!