Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok miért nem tudják kezelni azt, hogy elmúlik a szerelem, tűz és marad a szeretet? Megtud egyáltalán állapodni egy mai nő, mert a szerelem mindig elmúlik?

Figyelt kérdés

Ma az van, hogy, ha elmúlik a tűz, szerelem, akkor már nem az lesz mint régen és unalmas lesz a kapcsolat és keresitek újra a szerelmet és képesek vagytok elhagyni azt a pasit aki a mindenetek volt és szeret titeket és törődik veletek, de nektek más kell, akibe újra megélitek a szerelmet.

Hogy fogtok tudni így megállapodni, ha a szerelem mindig véget ér.


2012. dec. 4. 14:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek a 10.es válaszolóval, ha valaki kilép a kapcsolatból, az csak azért van, mert valamiféle egyensúly felbomlott, vagy nem volt egészséges egyensúly

egy kapcsolatért sokat kell tenni mindkét félnek, miután elmúlik a szerelem pláne

ha meg valóban ez az indok a szakításra, az elég naiv dolog, esetleg keveset tapasztalt az adott személy

2012. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem elvárás szerintem, hogy megálapodjanak. Jól teszik ha lépnek, ha már nem a régi a kapcsolat. AMi kifulladt, azt felesleges erőltetniük, úgyis csak a sorozatos feszültégek, nézeteltérések vannak. Főleg egy ilyen túlhajszolt életben. Jobb inkább élvezkedni, mint unottan nyűglődni. Tódozott, fótozott viszonyokban élni nem egy élmény. Főleg ha megteheti,hogy még tud magának friss partnert keresni, akivel újra a régi hangulat jön, akkor szinte érthetetlen nyomorogni egy rég szétunt viszonyban.

Nagyon kevés olyan jó probléma, konfliktuskezelő ember van, akik sok sok év után is állati nagy idillben vannak meg egymással. A zöme egyre többet ugaz össze, egyik a másik fejére "nől" kiütköznek a hibák, mert már nem vakít a szerelem, kinek kell ez?

2012. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan párt látok, ahol 10-20 év házasság után is megvannak az erotikus pillantások, összebújás, spontán ölelkezés, udvarlás, összekacsintás, kézenfogva sétálás, együtt zuhanyozás, stb.

Na meg persze olyanokat is, ahol ez nincs meg... az én férjem szerint természetes az, hogy egy 10 éves kapcsolatban már nincs közös program, érintés, szex, udvarlás, stb., csak gazdasági társaságként és gyereknevelési társulásként létezünk. Szerintem meg nem normális. Én 1 éve úgy döntöttem, hogy elválok, mert semmi jelét nem mutatta annak, hogy szeretne változtatni ezen. Persze nyilván sokkal kényelmesebb este a tévé távirányítóját benyomni, és leülni a gép elé netezni, mint mondjuk adni egy puszit a párunknak... aki a saját kényelme és lustasága érdekében nem tesz semmit a párkapcsolatáért, az meg is érdemli. És akkor tényleg ne csodálkozzon, ha a nő lángolást keres - máshol! Én évekig türelmesen vártam, hogy valami változzon, pontosan jeleztem, hogy mire lenne szükségem egy kapcsolatban. A legcsekélyebb jelét nem mutatta, hogy meg akarja próbálni megadni, ezért úgy döntöttem, akkor majd megadja más... (és tényleg!).

Nem, nem a lángolás kell, de azért nem akarok totálisan elhidegülve sem élni! Aki szerint ez így működhet, az még nem élt így... A férjem eleve "ésszel" vett el, racionálisan döntött, hogy én majd jó feleség és anya leszek, és esze ágában nem volt dolgozni azért, hogy a párkapcsolat is működjön. Évek múlva neki is hiányozni kezdett a lángolás, és máshol kereste... Lehet, hogy eleinte jó ötletnek tűnik tudatosan választani partnert, de én tapasztalatból azt mondom, hogy ez mindkét félnek rossz!

Olyat kell választani, akivel megvan a tűz, és azt őrizni kell!

2012. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!