Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet egyetemet végzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet egyetemet végzett fiatalokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne számomra, hogy a nagy Ő is legalább annyira iskolázott legyen, mint én. Nagyon jól kijövök az alacsonyabb végzettségűekkel is, de velük nem tudok tartós komoly kapcsolatot elképzelni. Valami ötlet?
2015. máj. 31. 20:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%

Mert egy szakmunkás nem lehet karrierista???


Ezen is látszik, hogy a diplomával nem osztogatnak intelligenciát is.

2015. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

Én azt végeztem, de nem ismerkedem itt. Csak negatív tapasztalataim vannak.


Egy pasas.

2015. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát megpróbálhatod itt gyakorin is. Esetleg társkeresőkön.

Amúgy milyen iskolázottságú illető érdekel?


Ha szoktál bulizni, akkor élőben még egyetemi bulikban is tudsz. Ha nem, akkor munkahelyeken, rendezvényeken, esetleg konferenciákon. De a társkeresőn tudnál talán a legegyszerűbben, beállítod, milyen a végzettséged és azoknak a pasiknak jelentkezését várod be, akik megfelelnek az elvárásaidnak vagy te írsz rájuk


Amúgy megértelek. Én is hasonlóan vélekedek a végzettség terén. Én fiú vagyok és nekem is fontos, hogy a társam iskolázott legyen. Azt gondolom, hogy ez kell ahhoz, hogy meg tudjon érteni és tudjon értékelni és ez szerintem kölcsönösen szükséges

2015. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik a kérdésemre válaszoltak!
2015. jún. 1. 18:28
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőt próbáltál? (Elittárs és hasonlók?)

Megértem egyébként, az egyetem alatt sokat változtam. Ott találkoztam a pasimmal (hamarosan férjem), sok attitüdöt felvettünk az egyetemi évek alatt (nem, nem nagy lett a pofánk, sokkal inkább alázatra nevelték az embert - természettudományos szakokról beszélünk). A pasim nem végezte el a sulit végül, de 3 évig oda járt. Sok dolgot ad az egyetem, nem csak a végzettséget.

2015. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, de nem váltak be, szóval marad a nagy világ :) köszönöm a válaszodat!
2015. júl. 8. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!