Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet egyetemet végzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet egyetemet végzett fiatalokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne számomra, hogy a nagy Ő is legalább annyira iskolázott legyen, mint én. Nagyon jól kijövök az alacsonyabb végzettségűekkel is, de velük nem tudok tartós komoly kapcsolatot elképzelni. Valami ötlet?
2015. máj. 31. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
nevetségesnek tetszik lenni
2015. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem a diplomától lesz valaki intelligens, tiszteletteljes, becsületes, és jó belső tulajdonságokkal rendelkező.

Egy diplomás is ugyanúgy pofára tud téged ejteni.


És az csak kifogás, hogy a nem diplomásokkal nem tudnál tartós kapcsolatot kialakítani! blablabla....

Egy kapcsolat érzelmeken múlik, ami nem a magasabb végzettségen múlik.


Szerinted, majd a magasabb végzettségűekkel boldogabb leszel? És ha nem?


A szöveged alapján igen felszínes vagy.

2015. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én megpróbáltam, de a karrierista életmód összeférhetetlen ezzel. Pontosabban engem emiatt dobtak, úgyhogy köszönöm nem kérek még egyszer ilyet.
2015. máj. 31. 20:13
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem iskola alapján kategorizálok embereket.

Egyébként egyetemet végzett fiatal és egyetemet végzett fiatal között is van különbség.

Attól, hogy valaki egyetemet végzett szerintem nem feltétlenül jön az, hogy harmonikus párkapcsolatra alkalmas.

2015. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha a karrierista életmódot választod, akkor nem is biztos, hogy lesz boldog párkapcsolatod! És ezen még a diplomás párod se fog tudni segíteni, mivel a munkád fontosabb lesz majd mint a kapcsolatod!
2015. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen ember még barátnak sem kéne, mint amilyen te vagy.
2015. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
A karrierizmus sokat árthat a kapcsolatoknak, legalábbis ahogyan a legtöbben felfogják a karrierizmust (=törtetés). Amúgy meg egy egyetem elvégzése a mai világban egyáltalán nem jelenti azt, hogy az illető értelmes is, meg hogy mondjuk nem céltalanul lődörög a világban.
2015. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Félreértettétek szerintem a kérdezőt. Nem azt írja, hogy le a diplomanélküliekkel, hanem hogy ő velük találja meg inkább a közös hangot.
2015. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Annyira tudtam amikor ezt a kérdést megnyitottam, hogy válaszok helyett elkezdenek 20-an arról papolni, hogy ez rossz felfogás. Jóemberek, nem ez volt a kérdés! Ha a kérdezőnek ez jön be, akkor ez jön be, értelmetlen ezen vitatkozni. Nyilván egyetemet végzettek közt nagyobb eséllyel talál magának megfelelő párt. Kiszűr ezzel feleslegesen néhány embert? Igen. És? Te még sokkal többet kiszűrsz feleslegesen azzal, hogy meg se próbálod megismerni azt, aki kapásból nem tetszik.


Érdemi válasz: egyetemistákkal az egyetemi bulikon lehet. Egyetemet végzettekkel fogalmam sincs. Társkereső oldalon talán. Lehet szűrni végzettségre mindenhol gondolom.


Esetleg valaki

2015. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Először azt hittem, hogy igen, de most már nem. Miért is kell akkor neked egy diplomás pár?


Egy diplomás mérnök/27

2015. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!