Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért gondolják úgy h a kockákn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért gondolják úgy h a kockáknak szükséges nő?

Figyelt kérdés

Csak azért mert ha ez kiderül egyből jön a mér nincs nőd kérdés. De érdekes csak a kockáknál !

Az alkeszeknél v a heroin függőknél miért nem fontos ez ?

V mért nem inkább egy versace cipő kéne nekik v egy hugo boss ing ?

Most mért egy nőt akartok "eladni" olyanoknak akik valszeg eddig is megvoltak nélküle ?



2015. máj. 29. 19:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen, bár nő vagyok.


Egyszerűen úgy éreztem, mintha azt akarnák, hogy kimondjam, hogy "nem kellek senkinek".

2015. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%
Hogy ne tűnjenek olyan nyomiknak. :D Nem kedvelem a kockákat! Sem nőben, sem srácban!
2015. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Engem már maga a kérdés is irritál. Egyáltalán mit értesz az alatt, hogy "kocka"? Aki a munkája vagy a hobbija miatt gyakran ül gép előtt? És milyen jogon hasonlítod őket a heroinfüggőkhöz? És miért gondolod, hogy nincs barátjuk/barátnőjük? Vagy hogy ha épp nincs is, megvannak/voltak nélküle?
2015. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

2-es én meg magadfajta hitterítőket nem.

3-as itt én kérdezek, de kösz h minden kérdésemre kiírtál még egy kérdést.

2015. máj. 29. 19:50
 5/25 anonim ***** válasza:
18%
Leszarom, mit gondolsz. Nem hittérítő vagyok, csak felvilágosító. A kettő más.
2015. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%
Szexelni mindenkinek kell.
2015. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
6: Ez hülyeség, dehogy kell. Többek között erre is teremtette az isten/evolúcó a KEZET :D
2015. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

"itt én kérdezek, de kösz h minden kérdésemre kiírtál még egy kérdést."


Igen, mert végtelenül leegyszerűsíted az életet a "nők - kockaság - versace cipő" szentháromságra, aztán értelmes választ vársz erre a sületlenségre.

2015. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem csak a kockáktól kérdezik, hanem kompletten mindenkitől, aki egyedülálló. Egyébként baromi zavaró, ha minden ismerős, akibe belebotlok, megkérdezi, s ez naponta vagy nyolcszor megtörténik.
2015. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Másokat is cseszegetnek, nem csak a kockákat, ha éppen nem úgy alakul az élete, ahogy mások gondolják, hogy alakulnia kellene. Egyébként miért pont nektek ne kéne? Neked talán nem kell, de azért Bill Gatesnek is van felesége.
2015. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!