Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vetessem magam észre, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vetessem magam észre, ha duci vagyok és nem is túl csinos?

Figyelt kérdés

Mielőtt olyanokat írnátok, hogy fogyjak le, elkezdtem diétázni és edzeni, de nagyon lassan megy a dolog.

Sajnos semmi önbizalmam nincs, félek, hogy a férfiak rondának gondolnak az alakom miatt és magukban kinevetnek, ezért szinte rájuk sem merek nézni.

Másik félelmem, hogy ha lefogyok, akkor már akarnak majd velem ismerkedni, de csak a külsőm miatt, meg a szex miatt és nem azért, amilyen belül vagyok. Szóval akkor sem fogok merni jobban ismerkedni...


2015. máj. 26. 08:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy csak te tapasztalod ezt, mikor más telt nő azt se tudja, hogy kerülje ki a pasikat, mert 25-60 éves korig minden pasi tapad rá, akivel csak egyszer is kommunikált net-en kivül.
2015. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nincsenek ilyenek, de csak azért, mert te csak az ilyen duci nőket veszed észre, hidd el, a legtöbbnek nem így megy a dolog.
2015. máj. 26. 09:43
 13/20 anonim ***** válasza:

Kérdező jobb ha elfogadod, hogy a férfiak és a nők is elsőre a külsőt fogják észrevenni.


Aki tartósan megmarad majd melletted,az lesz akinek a külsődön kívül a belsőd is tetszik.


Gondolj bele,te is egyből egy férfi jóképűségét fogod észrevenni, majd ha megszólal,akkor a belsőjét is,de el is mehet a kedved a megszólalás után.


Ne legyenek kétségeid, és a pasizást tartogasd későbbre,amikor már elérted azt az alakot amit szeretnél, illetve amikor már jóban vagy önmagaddal!

2015. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Mielőtt olyanokat írnátok, hogy fogyjak le, elkezdtem diétázni és edzeni, de nagyon lassan megy a dolog."

Na, akkor le a kalappal előtted. A következő lépés az legyen, hogy ahelyett, hogy azon nyiszorogsz mennyire lassan megy (a felesleget sem 2 nap alatt kaptad magadra, ugye?), felismered mennyit fejlődtél, hogy már nem olyan kegyetlenül nehéz az 5 kg-s súlyzó, több percet bírsz a lépcsőzőgépen stb. Ettől optimális esetben megjön az önbizalmad is - legalább is az alakoddal kapcsolatban. (Tapasztalat - én is nemrég kezdetem el konditerembe járni.)


Másrészt ezen mi van ha csak meg akar dugni problémakörön kár előre parázni:

- messze nem mindegyik pasas csak arra hajt

- ha nem fogalmazódik benne meg, hogy "hű de jó nő, de el tudnám képzelni magam vele" vagy valami ehhez hasonló, az már régen rossz. Inkább az a kérdés, hogy szexen kívül mire kellenél még ;)

Meg, ahogy az előző is mondja az ember lánya is alapján szűr, hogy mennyire tartja vonzónak a másikat - még mielőtt az kinyitná a száját.

2015. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én imádtam duci lenni (160 centi, 62-64 kiló volt a max.)

A pasizással se volt soha gondom, pedig elég visszahúzódó voltam mindig is, sose kezdeményeztem. Egyszerűen nevess sokat, szeresd magad akárhogy is nézel ki.

Én így 52 kilósan nem szeretem magam, folyton azon kattogok, hogy honnan, mennyit kéne leadnom, mit izmosítsak jobban, sokkal ritkábban kezdeményeznek a férfiak.

2015. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad és ne ez töltse ki a gondolataidat, ez a legjobb tanács, amit adhatok. Add magad, csináld amit szeretnél és ha a kisugárzásod pozitív lesz,akkor a pasik is észre fognak jobban venni. Nem az alaktól függ, én is duci vagyok, mégis mindig vannak udvarlóim. :)
2015. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De az önbizalomhoz pozitív visszajelzés kéne, az pedig nincs. Így nem tudok magabiztos lenni
2015. máj. 26. 12:51
 18/20 anonim válasza:

Kérdező: akkor itt egy pozitív visszajelzés:

Azon kívül, hogy nincs elég önbizalmad, nagyon értelmes, kedves lánynak tűnsz! Kitartás, ne aggódj!

És ne hallgass a kötekedőkre: már most merj nyitni a pasik felé, és lesz, aki szépnek talál!:-)

És akkor jön a pozitív visszajelzés és szépen lassan könnyebb lesz!:-)

23/F

2015. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 omba ***** válasza:

"magukban kinevetnek," - honnan tudod te azt, hogy mit csinál egy pasi - ha már nagyon helyes észrevetted, hogy te nem férfi vagy?


Én meg igen, és soha nem nevetek ki senkit, azért, ahogy kinéz.

Ha hülye.. na hát az másik eset, de erről itt meg nincs szó!

2015. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Komolyan, hogy lehet ennyit kötekedni? Leír a kérdező egy problémát, és ahelyett hogy segítséget kapna, csak problémáznak!

Kérdező: hajrá a fogyókúrához, és próbálj olyan srácot találni aki ducibban is, vékonyabban is a belsődet nézi!:-) Akkor nem kell félned attól, hogy csak kihasznál!

2015. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!