Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vetessem magam észre, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vetessem magam észre, ha duci vagyok és nem is túl csinos?

Figyelt kérdés

Mielőtt olyanokat írnátok, hogy fogyjak le, elkezdtem diétázni és edzeni, de nagyon lassan megy a dolog.

Sajnos semmi önbizalmam nincs, félek, hogy a férfiak rondának gondolnak az alakom miatt és magukban kinevetnek, ezért szinte rájuk sem merek nézni.

Másik félelmem, hogy ha lefogyok, akkor már akarnak majd velem ismerkedni, de csak a külsőm miatt, meg a szex miatt és nem azért, amilyen belül vagyok. Szóval akkor sem fogok merni jobban ismerkedni...


2015. máj. 26. 08:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Nyisd már ki a szemedet ember, hány telt nőnek van társ az oldalán? Tengernyinek? és hány a karót nyelt varjúnak?:D Egy se. Azért singlik, és vergődnek ilyen kérdésekkel most is mint látható az írásodból:D
2015. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Én magas vagyok, vékony, humoros, értelmes, és a fejem se baltával szabdalt, mégse tudom magam észre vetetni. Viszont én férfi vagyok így az én esélyeim jeleneleg ott állnak mint neked elhízott nőként. Vigasztaljon ez a tudat.
2015. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

te vagy a legrosszabb fajta duci lány...téged zavar, hogy duci vagy...


ha duci vagy és mosolygós, szereted magad a kisugárzásod is ilyen lesz és így mások is sokkal nagyobb eséllyel szeretnek meg...persze lesznek idióták akik csesztetnek, de sokan elfogadnak...de ha te magad nem fogadod el akkor másoknak sem könnyű...

először döntsd el miért akarsz lefogyni...magad miatt vagy más miatt...mert ha neked így jó lenne és csak azért akarsz fogyni, hogy "mások észrevegyenek" akkor nem éri meg...akkor inkább szeresd meg azt aki vagy és mutasd ki mások felé, hogy te boldog vagy...ha téged is zavar akkor tegyél ellene, de nem biztos, hogy a duciság a probléma, így lehet lefogysz, de mégsem lesz senkid, mert nem ez a probléma forrása...


sokaknak tetszenek a duci lányok...persze fiatal korban ezt sokan cikinek tartják...megfelelő baráti körrel ez simán felvállalható, ha meg a "barátok" cikiznek érte akkor nem is annyira jó "barátok"...


szerintem a kulcsszó itt a mosoly! egészségesen legyél duci (ne legyen nagyon sok + kiló, tehát egészségügyileg ne jelentsen gondot!) és mosolyogj :) szeresd meg önmagad...


22F

2015. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Az #1-nek igaza van.

Én egy kifejezetten ronda srác vagyok, nagyon vékony, sőt még okos se vagyok és pénzem sincs. Mégis volt már párkapcsolatom. Miért? Mert kezdeményezek, és érdeklődök mások után.

2015. máj. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
2 A kérdező nem telt, hanem egy aszott szikár nő, aki képtelen felfogni, hogy miért van az, hogy a telt nőknek mindig van társuk míg neki, aki aztán annyira ad( bár aki ad magára az nem aszott)neki egy se jut, csak a 3. szerepe, már ha valaki észreveszi.
2015. máj. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3.: szerintem az a fajta a legrosszabb duci, aki csak siránkozik, de nem tesz érte, hanem folytatja a helytelen életmódot. Én legalább akarok változtatni. Egyrészt magam miatt teszem, mert szeretnék úgy belenézni a tükörbe, hogy nem undorodom magamtól és szeretnék egészségesebb lenni- ezzel viszont közvetetten azért is teszek, hogy jobban tetsszek az ellenkező nemnek.

Egyébként nem szoktam panaszkodni erről másoknak, inkább magamban tartom, általában kedves és mosolygós szoktam lenni, csak nagyon félénk.

2015. máj. 26. 09:02
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Neked aztán van nyakatekert női logikád. Most mert van rajtad felesleg sírsz mert hát így nem kellek a férfiaknak, de ha lefogysz akkor meg kellek de hát félek mert akkor meg csak szexre kellek. Hát szerinted mi a nyavalyát akarnának a férfiak. Legyél jó kívül és belül. De persze ha olyan nézne meg aki neked is tetszik az már jó. Mert ha egy neked tetsző fiú megnéz és le lennél fogyva csinosan akkor szerinted egy fiú mire fog gondolni? Hogyan lehet bájosan veled ibolyát szedni? Tényleg az ilyen lányoktól megy fel a férfiaknak a pumpa. Még annyit hogy nagyon sok kicsi, duci akármilyen lánynak csak mondani kell és sok száz férfi vele akar lenni. Persze lehet, hogy csak testileg de nagyon sok férfinek belsőleg is számít egy nő. De felvilágosítalak egy férfinek még nehezebb. Ha egy férfi nem néz ki jól, nincs semmije az soha nem kell. Te lefogysz és kellesz. Még ha szexre akkor is. Egy férfi ha sovány ha kövér ha nem üti meg a mércét akkor egyedül marad akár élete végéig. A nők kirekesztik a világukból és szóra sem méltatják.Egy fiú egy duci lánnyal is boldogan beszélget mert megfogja például kedvessége. De ne gondold hogy egy fiú nem akar becsábítani az ágyba. Mindegy, hogy duci vagy vagy sovány.
2015. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy nyakatekert a logikám, de ezért is írtam ki a kérdést, mert nem tudom, mit csináljak...

Azzal meg kérlek most ne jöjjetek, hogy bezzeg a férfiaknak még így is mennyivel nehezebb, mert egyrészt ezzel nem tudok mit kezdeni, mert én nem férfi vagyok, másrészt ti sem tudjátok, milyen duci nőnek lenni és milyen az, hogy rád néznek és még azelőtt elkerülnek, meg nem is szólnak hozzád, mielőtt megismernének.

Most nem keseregni akarok, csak egy kérdést írtam ki, mert tanácstalan vagyok.

2015. máj. 26. 09:21
 9/20 anonim ***** válasza:

*és milyen az, hogy rád néznek és még azelőtt elkerülnek, meg nem is szólnak hozzád, mielőtt megismernének.

Nagyon el vagy tájolva:D de ez legyen a te problémád:D

2015. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9.: nem értem, mi a problémád, nem hiszem, hogy el lennék tájolva, mikor folyton ezt tapasztalom.
2015. máj. 26. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!