Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik nem járnak sehova, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem járnak sehova, miért sírnak, hogy nincs párjuk?

Figyelt kérdés
De komolyan. Miben bíznak. Majd becsönget a nagy szerelem?
2015. máj. 25. 16:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is a bolt a legmenőbb hely! Ott nő, és férfi egyaránt kiélheti az ismerkedési szándékait -kezdeményezés-, anélkül, hogy furán néznének rá. És jobb esetben egyik se részeg. :D

Amúgy hova lehet eljárni, ahol biztos a dolog? :D

21 éves lány vagyok a külsőmmel nincs baj, de eléggé határozottnak tűnök, olyan tipikus egyedülálló, nem vagyok elveszve. Szóval ritka alkalmak egyike azok, amikor oda merészkednek jönni hozzám. Esküszöm merészkednek, mindent egy lapra feltéve. Néha nagyon vicces szokott lenni.

ÉS nyilván ha valahol vagyok, akkor azt valakivel teszem. Plusz általában többen vagyunk. Na most egy csapat csinos, jó hangulatban lévő csajhoz, ki fog oda menni komoly, és józan szándékokkal? Nekem még nem jött be.

3 éve nyáron barátnőmmel kettesben ültünk ki majdnem minden este a deákra, és heti 2x tuti kint éjszakáztunk, reggel mentünk haza.

Teljesen nyitottak voltunk, és akkor még azért elég jó hely volt a deák.. Én olyan emberekkel ismerkedtem meg, hogy azt el se hiszitek. Ó te jó ég.

Szóval hiába járok el társaságban vagyok, van egy kisugárzásom így sem habos torta. Szinte lehetetlen, egy éjszakás ismerkedések az átlagosak, soha semmi több nem jött még össze. (nem szex, ismerkedés)

2015. máj. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!