Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik nem járnak sehova, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem járnak sehova, miért sírnak, hogy nincs párjuk?

Figyelt kérdés
De komolyan. Miben bíznak. Majd becsönget a nagy szerelem?
2015. máj. 25. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ki mondta neked azt hogy nem járnak el sehová?

A szerelem nem olyan hogy te elmész a boltba és már is a veled szembe jövö emberbe belezúgsz

2015. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A postás is kétszer csenget:D
2015. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kérdés azokhoz szól, akik nem járnak sehova. Nyilván nem olyan egyszerű a dolog, hogy lemegy az ember a boltba.
2015. máj. 25. 16:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én hat év egyetem alatt baromi sok helyre eljártam, buliba, önkénteskedni, sportolni stb. mégse nagyon jött össze semmi jelentős. Attól, hogy valaki eljár, még nem biztos, hogy lesz kapcsolata. Habár azt én is imádom, mikor a csajok semmit nem csinálnak, csak otthon ülnek, és sírnak, hogy nem kellenek senkinek, mikor nem is keresik az ismerkedési lehetőségeket, de ez 90 százalékban a nőkre jellemző.
2015. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 Mit akarsz a boltba lehet a legjobban ismerkedni:D
2015. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell kimozdulni a pártaláláshoz... De aki nem akarja igazán, vagy nem erölteti meg magát igazán, az ne várjon csodát. Én se eröltetem meg magam, nem is akarom annyira hogy legyen valakim, de nem is panaszkodom, hogy nincs senkim.
2015. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Például, mert sokan vannak akik ilyen-olyan okokból nem csak párkapcsolati téren vannak egyedül, hanem társaság terén is.


Pár éve még nekem is nagyobb társaságom volt, aztán szépen elkezdtek külföldre költözgetni az emberek, és szétszéledtünk. Amíg volt párom ez fel sem tűnt, de a szakítás után most látom, hogy párt találni olyan alkalmakkor/helyeken lenne könnyű, ahol van társaság, de ugye ez is eléggé megcsappant (nem panaszkodás, hanem csak válasz a kérdésedre)

2015. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem sok helyre járok el, inkább csak az ismerőseimmel, barátaimmal találkozok, de új embereket nemigen ismerek meg. Mégse soha, senkinek nem 'sírok', és meg sem említem, hogy nincs senkim. Persze tudom, ez inkább a kivé
2015. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a "nem jár el sehova" kifogás nagyon rossz. A párok nagyon nagy része, akiket ismerek, nem úgy jött össze hogy "eljártak volna valahova". Egyszerűen csak összejött nekik iskolában/munkában/baráti körben/utcán/interneten stb.
2015. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én salsa helyekre járok. A java lelki sérült, de ha valakit látok, max. egy nevet tudok kiszedni. Aztán többet nem jön buliba, nincs alkalmam megismerni.
2015. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!