Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért sírnak az emberek, h...

Miért sírnak az emberek, h válság, meg nyomor jön, közben nagyon sokan fullos autoval járnak?

Figyelt kérdés
Konkrétabban: Nem származom gazdag családból, sem túl szegényből, bár nagyon erre hajlunk sajnos.. és én egyelőre biciklivel járok nagyon sok helyre, és az autosok kb elgázolnak, le se sz*rnak az audival, bmw, tudjátok ti.. onnan a járdára meg anyámba küldenek ,a járdáról az útra, meg bicikliútra..no de ha nincs a környéken.. nem is ez ami idegel, mert megszoktam, hogy kényelmes nekik a pedált nyomni és lesz*rni azt, aki ráfagy a biciklire.. hanem, h minden tény arra mutat, h drágul a benzin, a diesel, az élelmiszerekre új adók, meg akkor van ez a lakás adó, ha egyáltalán lesz.. rengetek adó.. mégis speci el itt Debrecenben több luxus autó van, mint régi népautok.. de olyan fullosak, hogy több milliónál kezdődnek. Na akkor, hol az összefüggés? Honnan ennyi pénz? Biztos nem két kezes munkát végeznek.. svájci frank? inkább nem esznek az emberek, de autóval járnak? Az auto társadalmiszint szimbóluma ? Nagy zűr van a fejemben, nem értem az embereket..
2011. nov. 16. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen autóval jár, azt nem nagyon tudja megérinteni a válság. A soknak a fele is sok :)
2011. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked is fullos kocsid van(minimum egy 7-es bmw, vagy q7 audiból) és csak nyomod itt a gagyi dumádat.
2011. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves 19:35-ös: ez most nekem szólt, vagy a kérdezőnek? :)
2011. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: neked szólt.
2011. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)

Hát már offolom a témát ezzel, de midnegy. Szóval nekem nincs autom, 20 éves vagyok, munkanélküli, targoncas bizonyitvanomy van, érettségim, meg némi nyelvismeretem, és a szüleimmel élek, nekik van egy ezres suzuki swiftjük. :))

hetes bmw.. rossz időben és rossz helyen születtem.

2011. nov. 18. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!