Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több, mint egy éve nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint egy éve nincs párkapcsolatom. Én vagyok az oka?

Figyelt kérdés

Pedig járok bulizni meg olyan helyekre ahol lehet ismerkedni, közvetlen is vagyok, nem is vagyok csúnya...

Picit talán válogatós de nem annyira.

Tudom, hogy így ismeretlenül nem tudjátok megítélni, velem van-e a baj, de szerintetek mit lehetne tenni ez ellen?


Nem, neten nem ismerkedek! Ez az egyetlen hely, ahol nem szeretnék! :)


19/L


2015. máj. 23. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Először küldj egy képet privátban! :D


26/F

2015. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Képet kérek.
2015. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Válaszd a magányt, mint én
2015. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet: tényleg válogatós vagy (csak úgy állítod be magadnak, hogy kicsit), nem mernek kezdeményzeni nálad a pasik, nézz magadba hogy mi lehet a hiba, de lehet hogy csak ilyen szériád van.

Éld az életet, ne akarj túl görcsösen pasit, mert annál jobban nem fog menni. Majd jön, amikor jönni fog. :)


Neten is lehet ismerkedni és össze is jöhet (ez is egy ismerkedési lehetőség ne zárd ki, csak azért mert internet), nekem pl. össze jött és már 2 éve és 2 hónapja nagyon boldog vagyok a szerelmemmel! :)

2015. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges hogy túlságosan rá vagy kattanva a dologra? Van egy bizonyos szint, amikor már taszítólag hat a közeledésed az másik nemre. Lazulj le, bőven van még időd párkapcsolatokra. Ha nem folyton azon kattogsz, hogy mikor lesz már valakid, hidd el a helyzeted máris az inverzére fog fordulni


21/F

2015. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges az hogy elérhetetlennek tartanak?:)
2015. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem láthatatlan vagy.
2015. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Biztos elutasítod a nem trendi pasikat! Aztán jössz hisztizni ide hogy senkinek nem kellesz!
2015. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ejtsd le, mosolyogj, és legyél pozitív. Előbb-utóbb megtalálnak.
2015. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. Az első barátommal 18 évesen jöttem össze, nem tartott sokáig. A szakítás után kellett pár hónap, mire újra azt éreztem, hogy jó lenne egy társ, viszont 2 évet kellett még erre várnom. Viszont sem egy év, sem másfél év után nem akadtam ki azon, hogy úristen, miért nincs még kapcsolatom. Hangsúlyozom, hogy jó lett volna egy társ, de nem erre tettem fel az életem.


Szerintem egy év még egyáltalán nem a világvége. Sőt, 2 vagy több év sem. Bőven van még időd kapcsolatra, az, hogy most nem találsz magad mellé senkit, nem jelenti azt, hogy nem is fogsz. Egyszerűen még nem találkoztál azzal a személlyel, akivel kiegészítenének egymást. Próbáld meg nem gőzerővel keresni a szerelmet, mert ez tudat alatt taszítja a pasikat. Valamilyen formában megérzik, hogy erre megy ki az egész. Engedd el magad, élj, ne görcsölj ezen - a szerelem meg majd jön, amikor nem is várnád.

2015. máj. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!