Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok erről? Hosszú.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Hosszú.

Figyelt kérdés

Van egy férfi,32 éves,egy internetes oldalon ismertem meg. Sokat levelezünk nagyon mély lelki témàkról is tudunk beszélgetni. Hasonlóak a céljaink, teljesen egy hullàmhosszon vagyunk. Azonban a személyes talàlkozàst még nem tudtuk megoldani,több szàz km a tàv. Az elején megbeszéltük,hogy egyikőnk se akar tàvkapcsolatot. Ő egyébként egyedül lakik. Èn elötte ott dolgoztam ahol ő lakik de munkahely vàltàs miatt haza mentem ìgy alakult a tàv. Én tervezem a vissza költözésem oda de persze sok dolgon múlik,munka,albérlet stb.

Felajànlottam neki,hogy én szívesen utazok az első talàlkàra. De ő lereagàlta a dolgot,hogy nem akar nekem kellemetlenséget hogy egy "ismeretlen" pasihoz utazzak stb. Majd ő eljön hozzàm kocsival. Ezt legalàbb 3 hete beszéltük. De azóta még mindig semmi. Nem hozza szóba a talàlkozót. Ha jön a hétvége mindig reménykedek hogy na talàn most megemlíti de semmi. Àllítàsa szerint neki is nagyon fontos lenne ez az egész és làtni is akar. De akkor szerintetek miért húzza az időt? Elvégre csak egy napot kéne "beàldoznia" hogy eljöjjön.. Az közrejàtszhat ,hogy most ő sincs túl fényes helyzetbe,munka keresés stb. Ìrta is,hogy nem hiteget stb.csak neki is rossz időszaka van most de próbál mindent megoldani. Szóval sok a gond de ettől függetlenül egy talàlkozót összehozni csak szerintem nem akkora gond? Miért húzza az időt? Fél valamitől? Vagy szimplàn megakarja oldani a problémàit mielőtt velem elindulna valami? Vagy végig kamuzik? De azt nem hiszem eddigiek alapjàn. Nektek mi a véleményetek? Nem akarom nagyon erőltetni sem ezt a témàt,de engem màr nagyon zavar a dolog mert én nem levelező pajtit keresek,hanem testi-lelki tàrsat...


2015. máj. 22. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Á van neki helyben más...
2015. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bocs, ha kegyetlen leszek,de amúgy hiába találkoznátok(pl beleszeretsz első látásra),aztán alig találkoznátok a táv miatt!


hagyd.

2015. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves màsodik hozzàszóló: Igen tudom hogy van tàvolsàg de pont ez a lényeg,hogy én akàr mikor vissza költöznék abba a vàrosba ahol ő is lakik mert ott éltem én is,imàdom azt a vàrost és ha ő nem ott lakna akkor is vissza mennék szóval a tàvolsàg ilyen szempontból nem tényező... Az megoldható probléma.
2015. máj. 22. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá mikor taliztok!?

Ez ilyen egyszerű.

2015. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megértem a férfitárs problémáját.

Én is vagyok, voltam olyan helyzetben, hogy szegényesen van az ember, de mégis akarná a boldogságot.

Én személy szerint attól tartok, hogy ha ide hoznék egy lányt, akkor lehetséges, hogy kiábrándulna.

Elég szegényes körülmények között lakunk itthon.

Lehet ez is az egyik ok amiért nem akarja, hogy odamenj hozzá, nem tud olyan körülményeket biztosítani ami szerinte téged megillet.

Én is ezen a véleményen vagyok, hogy inkább én mennék a lányhoz.

Valahol ez van bennem, hogy a férfi megy udvarolni a lányhoz.

Azt viszont nem értem, hogy ha ő is akar látni téged, akkor miért nem tesz ezért semmit?

Szerintem dobd fel te ezt a témát, hogy mi van a találkozóval és igenis beszéljétek meg ezt a dolgot.

Mond meg neki, hogy te nem akarsz kételyek között lenni és őszintén mondja meg, hogy mit is akar tőled.

2015. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze ràkérdezek de azért az azért nem a legjobb ha csak én kérdezek ezzel kapcsolatban... Ő ajànlotta fel,hogy eljön,előtte én is mondtam,de basszus én fogom magam és felülök egy buszra aztàn jónapot! Ő miért tökörészik ezzel annyit 32 éves férfiként? Közbe meg ő mondja nekem hogy fontos a személyes kontakt ha előre akarunk lèpni..
2015. máj. 22. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik nem akar távkapcsolatot. Egy személyes találkozás után pedig jobban bele lehet bonyolódni ebbe mint csak így neten keresztül.
2015. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen az nekem is megfordult a fejembe,hogy arra vàr,hogy mikor költözök vissza,hogy biztosan ne tàvkapcsolat legyen. De ettől függetlenül is azt mondta,hogy szívesen eljön hozzàm.. Akkor miért nem mondja meg ha mégse akar addig semmit amíg tàvolsàg van? Miért nem beszél vilàgosan? Akkor ne ígérgesse hogy jön meg megoldja stb...
2015. máj. 22. 21:02
 9/9 Fish1 ***** válasza:

Valamiért nem játszik tiszta lapokkal. Ez nekem így csak hitegetésnek és kifogáskeresésnek tűnik.

Szerintem kérdezz rá, hogy mi van a témával, és ha korainak tartja a találkozást, akkor mondja meg az okát, mert neked rosszul esik kétségek közt vergődni.

2015. máj. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!