Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg akkor jön valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkor jön valaki, amikor nem várod/ nem keresed? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 19:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Kerestem úgy köbö 6-7 éven át , de b**aszott jönni, egyiknek sem kellettem, aztán nem kerestem nem is érdekelt nem foglalkoztam vele, noss akkor is b**aszott jönni, majd elkerültem egy munkahelyre ahol őszinték voltak velem a kollégáim is megmondták h borzalmas fejem van így nem is lesz szinte senkim.

Azóta már nem ott dolgozok.

Noss ezután már végleg letettem az egészről, nagyon sokfelé megfordulok sok helyre járok is.

De b**aszik jönni.

2015. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 fine rice ***** válasza:
100%

Keresem, de csak nem jön. Lehet, hogy azoknak van igazuk, akik azt mondják, hogy nem kell keresni, majd jön valaki pont akkor, amikor nem számít rá az ember. Vagy így, vagy úgy, de azért jöhetne már..


21/F

2015. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyon sok évig kerestem minden módon,változtattam sok dolgon,sehogy nem jött össze.Aztán egy jó ideje nem keresem,mert letettem a nőkről és már nem is érdekelnek igazából,rájuk sem nézek,nem kísértem magam...
2015. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Fish1 ***** válasza:
71%

Attól függ, hogy a keresést milyen minőségében értjük. Ha görcsösen csimpaszkodik valaki abba, hogy márpedig neki társ kell azonnal, akkor nem fog találni, mivel a görcsösséget a másik érzi rajta, és ezzel pont az ellenkezőjét éri el. Senki sem szereti, ha ráakaszkodnak és szinte levegőt se kap.

Ha a keresés annyiban merül ki, hogy nyitottak vagyunk az újra, akkor jöhet.

2015. máj. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem pont akkor jott, amikor vegso elkeseredettsegemben es csalodottsagomban egy buli kellos kozepen bogtem ki a lelkem, es oszinten azt ereztem, hogy soha tobbe a budos eletben nem lesz senkim (egy honapok ota tarto csalodas kozben/utan voltam epp). Abban a pillanatban biztos voltam benne, hogy nem is kell senki, es nem fogok foglalkozni egy ferfival sem, amig vilag a vilag. Sirtam, emiatt szetfolyt a sminkem, kb. meg a homlokomon is volt, vigasztalhatatlan voltam, halal depresszios, es nulla kedvem volt a buliban tartozkodni. Vegul a baratnoim berangattak a tancparkettre, es 2 percen belul, abban a szar allapotomban megerkezett hozzam a kesobbi parom. Haromszor kuldtem el, negyedszer is visszajott, aztan innentol mar nem volt megallas.

Azota mar szakitottunk, de nekem ez az este maximalis bizonyiteka volt annak, hogyha tenyleg oszinten elengeded belul a gorcsot, es nem minden mozdulatodbol az arad, hogy feltetlenul kell valaki, akkor megerkezik. :)

2015. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!