Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról, ha egy lány (túl) sokat olvas?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet túl sokat olvasni.
2015. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
hogy bizonyára nincs pasija.
2015. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fugg attol, hogy mit olvas
2015. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Interferencia ***** válasza:
Mi számít nálad túl soknak?
2015. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Én egyáltalán nem szeretek olvasni, de ha egy lány szeret és olvas is, hát egészségére, a művelődéssel sosincs baj. Amíg ő olvas, addig is nyugodtan tudok programozni :D
2015. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet eleget olvasni szerintem :) én amúgy sokkal több intellektuális bizalommal vagyok egy olvasott ember felé, mert jó eséllyel megérti amit mondok neki. sok emberen látszik, hogy nem szeret mi több alapművek sincsenek meg, mi több általános iskolás tananyag se néha.
2015. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az nem jelent semmit, hogy valaki nem szeret könyveket olvasni.


Én kifejezetten utálok könyveket olvasni, interneten igaz mindenfélét olvasok, de könyv formájában csak szakirodalomban szoktam elmélyedni és mégis roppant intelligens vagyok. Nincs olyan téma, amihez nem tudnék értelmesen hozzászólni, legyen szó csillagászattól történelemig, sporttól földrajz témakörig.

2015. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!