Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ha nekem számít, hogy a párom mennyit keres?

Figyelt kérdés
Nagyon züllött és szegény férfival sosem jönnék össze. Szerintem számít a pénz, mert abból lehet jól megélni. Az hazudik aki az ellenkezőjét állítja.
2015. máj. 22. 14:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
Mindenkinek számít és kell a pénz,hogy megélhessen.Ha a a párod akit szeretsz, idővel kevesebbet keresne vagy elveszetné az állását,szakítanál vele?
2015. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Engem is foglalkoztat, de olyan szinten, hogy legalább annyit ő is tegyen bele a kasszába lehetőleg, mint amennyit én bele teszek. Ettől függetlenül volt olyan időszak, amikor ő még egyetemre járt és a rengeteg tanulás mellett nem vártam el tőle, hogy diákmelózzon és én tartottam el magunkat. Nem dobtam ki a szűrét. Ha most munkanélkülivé válna, akkor jobban sajnálnám a lelkét és a megalázottságát adott esetben azért, mert kirúgták, mint hogy a pénzen patáliázzak. Egyébként azzal egyet értek, hogy lusta, buta, munkakerülő, züllött, semmirekellő férfiak a közelembe se jöjjenek. Amúgy se, mert van párom, de ha nem lenne, akkor is lenne egy mérce, amit meg kell ugorni. Nem a számjegyek számítanak a fizupapíron, de az tény, hogy a semmiből nehezen lehet építkezni...

ha szakítanánk a párommal, akkor az az egy tuti, hogy olyannal nem kezdenék, akinek nincs semmihez tehetsége, nincs normális szakmája, nincs normális állása, biztos keresete. Szegénységben nőttem fel, még egyszer oda vissza nem jutok, az is biztos! Pláne azért nem, mert egy férfit én tartok el.

2015. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy gazdag legyen! Legyen esze és igényes legyen magára. Bőven elég ha kb 300 ezret keres havonta. Össze adjuk amink van az elég!
2015. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem, de nekem meg szintén számít h a lány dolgozzon. Senkit nem fogok eltartani a 2 szép szeméért.


Szóval ha nem azt várod h ő dolgozzon de te nem akarsz semmit sem dolgozni akkor baj.

2015. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen számít a pénz mert a mindenapi életben sajna nem mehetel be a boldba venni bármit is ,és úgy sétáljon ki hogy nem fizeti ki.Nyilván számít mert ha nincs pénz nagyon sok mindent nem tehet meg az embet útazás ,welness bármi.
2015. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Több mint fél millát keresek de pénzes csajjal sosem jönnék össze, vagy akit érdekel a pénz :P
2015. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

hová tűnta szerelem....

Jó hogy ne legyen hat diplomája egyből. Akármit, de dolgozik, ha együtt vagytok belead a közösbe, nemelég? Ne gazdasági kapcsolatra menjetek már lányok...


Függ hogyan fogalmazzuk meg a kérdést, függ h csládot akartok-e, függ h együtt éltek-e stb.


Gondolom egyenarányú az elvárás azzal, amit tudsz adni nem?

2015. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az a normális, ha az ember vele közel azonos életszínvonalon élőt keres, vagyis normális, ha nem akarsz olyannal járni, aki nem tudna veled azonos színvonalat finanszírozni -- vagy mondjuk megjegyzést tesz, mert te jobban élsz.


Szóval szerintem igazad van, az ember társat keres, nem koloncot.

2015. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!