Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ha nekem számít, hogy a párom mennyit keres?

Figyelt kérdés
Nagyon züllött és szegény férfival sosem jönnék össze. Szerintem számít a pénz, mert abból lehet jól megélni. Az hazudik aki az ellenkezőjét állítja.
2015. máj. 22. 14:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Számít a pénz, de nem mindegy, mennyiben határozod meg, hogy mennyi az annyi. Ne legyenek magasabb elvárásaid, mint amit te is nyújtani tudsz. Züllött férfivel egyébként összejönnél akkor, ha van pénze?!
2015. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem a pénz nem izgat, hanem nyugtat. :D Aki nem így gondolja, az örüljön, hogy nem kell velem együtt élnie. ;) Egyébként a családban még én vagyok a kevésbé anyagias.
2015. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván számít, mivel abból él az ember, abból tartja fenn magát, abból tud félretenni és előre lépni. Én anyagilag elég jó családban nőttem fel, de most már nekem is van férjem és habár nem élünk azon az életszínvonalon, amin én akkor otthon, mégis sokkal boldogabb vagyok.

Szóval szerintem a legfontosabb a harmonikus párkapcsolat és utána a többi.

2015. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as voltam. Persze züllött emberrel én sem jöttem volna össze. Legyen rendes, dolgozni akarjon és dolgozzon, legyen felelősségteljes, tudja a céljait, szeressük egymást. Nekem ezek a legfontosabbak.
2015. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Ma a noi nem lejaratasa a cel ezekkel a kerdesekkel? :DDD Kezdem ezt hinni. Nem baj az, ha szamit, mindenkinek szamit, csak a szerelembol nem lehet megelni, de csak akkor pattogj, ha sogor/koma/jo barat nelkul tudtal magadnak szerezni egy zsiros allast.
2015. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem aggaszt a pénz.

Ha már dolgozik és eltudja tartani magát + félre is tud tenni havi szinten egy keveset onnan már nem lehet semmi rossz. Nem kell hogy 5 kilót keressen, de ha már 110 körül keres onnan már ki lehet indulni valahogy.

2015. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

nem mindegy. zülött és szegény, vagy zülött vagy szegény. ha szegény nem feltétlen tehet róla, ezért elítélni valakit nem etikus. Ha züllött mert mondjuk lkoholista vagy drogozik és ezért szegényedett el, akkor érthető. De ha valaki azért szegény, mert nem közép-felsővezető hatszáz autóval, vagy hogy eltartson.


nem hazudok, mert szegény vagyok és volt hogy nő kijelentette hogy tartsam el;)

2015. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
A kérdéshez annyit tennék hozzá, hogy valaki gazdagon is lehet züllött sőt.. Ott kezdődik a dolog.
2015. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is számít, hogy legyen munkája és dolgozzon rendesen. Nem kell cégvezető legyen, sem menő ügyvéd, de ne is legyen munkakerülő, naploó. A férjem sem keres sokat, de dolgozik, szorgalmas. Volt már, hogy nem volt munkája 1 hónapig, de keresett másikat, nem volt gond. Szóval egy zülött naplopóval sosem állnék le, és persze örülnék, ha többet keresne a férjem is, de ennyi.
2015. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki munkanélküli nem biztos hogy azért, mert lopja a napot, vagy mert szeret zülleni, ismét nincs rendesen megfogalmazva a dolog.


Gondolom voltatok munkanélküliek MOSTANSÁG és tudjátok, hogy nem könnyű olyan konklúzióra jutni akár a munkáltatóval, ami gyors és eredményes....

2015. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!