Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Változhatok még akkorát, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhatok még akkorát, hogy kelljek valakinek?

Figyelt kérdés
Huszonévesen sem volt még soha párkapcsolatom és tudom, hogy azért, mert nem vagyok elég.
2015. máj. 21. 14:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Lehet, még nem vagy kész egy párkapcsolatra. Majd eljön az ideje.

Nézd meg, hány ember van "kényszer" párkapcsolatban, akik a társadalmi elvárások miatt élnek együtt valakivel akitől kiveri őket a víz. Ennek ugyanúgy nincs értelme.

2015. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egy huszonéves lány aki könnyen elbeszélget másokkal, még csinos is ráadásul és ennek ellenére nem volt párkapcsolata.


Itt valami nem stimmel.

És ilyen kevés infoból nehéz lesz kitalálni.

2015. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kalandod sem volt?
2015. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 MolotovPunk ***** válasza:

Szerintem ne változz meg.Legyél olyan amilyen vagy igazából.

Előbb utóbb biztos lesz valakid.

Elképzelhető,hogy önbizalomhiányod van...

2015. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy neked kell változtatnod. Lehet csak nem találtatok még egymásra a megfelelő emberre.

Amúgy meg ki kell ábrándítsalak, de ha találnál is valakit és utána elválnátok valamilyen okból, utána ugyanitt tartanád, csak lenne egy fájdalmas emléked.

Tapasztalat :)


Ugyanígy éreztem magam pár éve, aztán találtam valakit, most meg úgy tűnik, hogy magamra maradtam. Baromira rossz és néha azt érzem, hogy nem tudom hogy tegyem túl magam ezen az egészen. Jó alaposan összetörtem, kicsit felfordult az életem, most próbálok helyrejönni. Sokat tanultam belőle, de nem gondolom hogy megérte ezért a tapasztalatért ennyit szenvedni és ennyit romlani :) Szóval én inkább azt tanácsolnám, hogy ne siesd el.


Változhatsz-e még akkorát? Miért kéne változnod? Milyen irányba kéne változnod? Akárhogy is változnál, lehet mindig lenne akinek nem kellenél. Van olyan változás ami építi az embert, pl ha leszoksz a dohányzásról, sikeresebb vagy a munkádban vagy a tanulmányaidban, elsajátítasz valami újat, érzelmileg fejlettebb leszel. És van olyan változás amivel csak másfajta emberek tetszését nyered el. Pl befested a hajad. Vagy belebonyolódsz valamilyen kapcsolatba, amibe nem vagy biztos, hogy jót tesz neked. Sok gizda csávó megveti azokat a nőket, akiknek nem volt még párkapcsolatuk. Mások meg sóvárognak hogy találjanak maguknak egy rendes nőt, akiknek ők lehetnek az elsők. És van akinek az sem baj, ha még nincsenek olyan tulajdonságaid, amilyen neki kell, de hajlandó lennél mellette változni (most két hülye példa: rosszul főzöl :D, vagy akár ha van rajtad valamennyi plusz kiló) Egyáltalán nem biztos, hogy olyan súlyos helyzetben lennél, hogy nem kellenél senkinek :) Tény, hogy szinte mindig jót tehet a jó irányba változás, főleg ha van kiért :) Csak lehet nem találkoztál még olyan emberrel vagy azzal az emberrel

2015. máj. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetnél velem erről, írj rám privátban. :)
2015. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nem értem a lepontozókat, hiszen a kérdező nem azt kérte hogy analizáljuk, nem tanácsot kért, nem azt kérdezte, mi lehet vele a baj, hanem hogy meg tud-e változni. Így én voltam az egyetlen, aki a kérdésre válaszolt. Környezetemből kiindulva pedig én így gondolom, de ha valakiben megvan a kellő elszántság és kitartás, nem lehetetlen.
2015. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
gondlom véletlenül se ismerkedsz neten keresztül...
2015. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!