Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig ezt tanácsoljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ezt tanácsoljátok, valakinek bevált?

Figyelt kérdés
Az önbizalommal / magánnyal kapcsolatos kérdésekre mindig az válaszoljátok hogy menjen az ember kondizni, sportolni és mozduljon ki. Van itt olyan akinek bevált ez és sikerült megváltoznia?
2015. máj. 15. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Én sportolni nem mentem, de dolgozni, másik munkába, énekkarba, szóval társaságba igen. Már az rengeteget számított, hogy emberek közé mentem, lett szociális életem, új impulzusok értek. Kinyíltam, barátságosabb lettem, sokat javult az életminőségem.

A sportot nem erőltettem, mert nem volt nagy bajom nélküle se. De idővel azt vettem észre, hogy egyszerűen kialakult rá az igényem :D

2015. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sportolni, túrázni kezdtem, ez összehozott más emberekkel. Nem mondom, hogy ezernyi ismerősöm lett, és nem tudom hova rakni a barátokat, de a helyzet sokkal jobb, mint amikor a 4 fal között ültem egyedül. Így legalább az esélye megvan annak, hogy mondjuk belefussak egy kedves lányba, otthon meg a lakásomban tuti nincs elrejtve sehol egy nő sem :)
2015. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlackSword ***** válasza:
Aha... 15 évesen én voltam a labda tesin... Aztán elkezdtem gitározni, kung fuzni és verseket írni... Igaz az egyetem miatt (4év után) abba kellett hagynom a harcművészetet, de a mai napig megvan az önbizalmam, a magabiztosságom és az önértékelésem...
2015. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondold végig ezt a tanácsot. A legtöbb ember, akinek ezt tanácsolják gyakorlatilag semmit nem csinál, várja a sült galambot.


Ez a tanács nem mindenható, egyáltalán nem biztos, hogy beválik, semmit nem garantált, de kb olyan mint a lottó szelvény. Ha nem veszel sosem, akkor teljesen biztos, hogy nem fogsz nyerni. Ha veszel, akkor sincs garancia arra, hogy ötösöd lesz, de az esélye megvan, és lehet, hogy már egy 3-assal is el tudsz menni egy étterembe.

2015. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!