Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Változhatok még akkorát, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhatok még akkorát, hogy kelljek valakinek?

Figyelt kérdés
Huszonévesen sem volt még soha párkapcsolatom és tudom, hogy azért, mert nem vagyok elég.
2015. máj. 21. 14:54
1 2
 1/18 Mumusan ***** válasza:
Mert annak nem voltál elég akivel jártál. Attól még másnak elég lehetsz.
2015. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De még nem is jártam senkivel. Soha senki nem akart engem.
2015. máj. 21. 15:02
 3/18 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy kedves Kérdező?
2015. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lány.
2015. máj. 21. 15:05
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám hogy azzal van a probléma hogy elég vagy, vagy nem.


Máshol van a kutya elásva.

2015. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiszek abban, hogy az emberek alapvetően képesek lennének jelentős változásra hosszú távon. De ha elkötelezett vagy és kitartó, sikerülhet.
2015. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mumusan ***** válasza:
Több infó kell. Csinosnak tartod magad? Tudsz kapcsolatot teremteni? Félénk vagy? Tudsz úgy beszélgetni egy órát hogy nem unnám magam halálra? Eljársz bulizni? Mondj magadról valamit.
2015. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem azért ér véget egy kapcsolat mert nem jó , hanem mert annyi érdekes ember van hogy nehéz megállapodni egy helyen!


1,Légy otthon sok témában főleg az izgalmasabbakban, ne legyen tabu beszélgetésben, nézz meg egy két csajozós videót (komolyabbakat) abból Te is fogsz tudni meríteni

2,Ismerkedj jó helyen.

3,Ha nem edzettél még farizomra, combbra , kezdd el, barnulj, csináltass sexi frizurát

4,Nézz erotikus filmeket, legyél minél nőcisebb, csajosabb a randikon.

5, Érdekeljen a férfi, mert a nélkül nem megy, kérdezz Te is!

2015. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Otthon sokat ülsz? Vannak programok ahova eljársz? Suli/munka?
2015. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Állítólag csinos vagyok, sportolok is rendszeresen. Könnyen elbeszélgetek emberekkel, de nem igazán akarom senkire ráerőltetni magamat.
2015. máj. 21. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!