Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok (18-30), ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (18-30), ti járnátok egy 27 éves bizonytalan jövőjű, de motivált férfival?

Figyelt kérdés
Ha a zene a mindene, játszik több bandában is, de még egyik sem annyira befutott, hogy meg tudjon belőle élni, nem is biztos hogy sikeres lesz (mivel ehhez nagy szerencse is kell), de nagyon szereti csinálni,ez a szenvedélye. Néha vannak alkalmi munkái, hogy fenntartsa magát, de ilyenkor szenved, szóval bizonytalan mit hoz a jövő, 27 éves.

2015. máj. 19. 22:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ha valaki azt gondolja, hogy a sikeres zenekarhoz, "bandához" szerencse kell, az hülye és/vagy tehetségtelen. Szóval ha van eszed, kerülöd, mint a leprást.

Más kérdés természetesen, ha jelentkezne közmunkásnak, mert akkor be van biztosítva a jövője, mindig lesz munkája, fizetése. Ez esetben hozzá is mehetsz akár.

2015. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen szakmám van, engem nem nagyon érdekel a pénz, ezért simán járnék egy ilyen férfival. 22L
2015. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem több negatív példa is van a környezetemben, ketten is ilyen magukat kifejezni vágyó férfiakkal kötötték össze az életüket.

Egyikük elvált tíz év után, mert megelégelte, hogy két állással nőként ő a családfenntartó, míg a férje otthon festeget, és hol eladja, hol nem. És mikor kenyérre sem volt pénz, akkor sem volt hajlandó semmilyen munkát vállalni, mondván, ő MŰVÉSZ, nem viseli el, ha főnöke van.


A másik rossz példa egy rokon, akinek a férje zenész, és idegileg teljesen ráment az anyagi létbizonytalanságra.


Jótanácsként mondom Neked: ha átlag életre vágysz, keress munkát, amivel családot alapíthaszt. Ha nem, akkor zenélgess, tehát ezt el kell döntened, mi a fontosabb.

30N

2015. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A zenélés nem zárja ki a munkát. Meg a festegetés sem. Az a nő, akinek ezt be lehet dumálni, komoly kvalitásokkal bírhat. (10 évig komolyan ??, a faszi 190cm és gyönyörű?)

.

2015. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem. 30N
2015. jún. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szotyika97 válasza:

Én is ilyesmi helyzetben voltam, 2015. november óta együtt vagyunk. ő 29/F

Összeszedte magát az elmúlt két év alatt és dolgozik.

20/L

2017. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!