Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok (18-30), ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (18-30), ti járnátok egy 27 éves bizonytalan jövőjű, de motivált férfival?

Figyelt kérdés
Ha a zene a mindene, játszik több bandában is, de még egyik sem annyira befutott, hogy meg tudjon belőle élni, nem is biztos hogy sikeres lesz (mivel ehhez nagy szerencse is kell), de nagyon szereti csinálni,ez a szenvedélye. Néha vannak alkalmi munkái, hogy fenntartsa magát, de ilyenkor szenved, szóval bizonytalan mit hoz a jövő, 27 éves.

2015. máj. 19. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nyári kalandnak jó lenne, ha nem lenne barátom, de nem fűznék hozzá nagy reményeket, néhány hónapnál tovább nem hiszem, hogy húznánk. A jövőmet biztos nem tervezgetném vele.

23L

2015. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kort is írjatok légyszi!:)
2015. máj. 19. 22:40
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem.


L20

2015. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én sem tervezném a jövőmet így. Van aki minden nap próbál és hétvégén koncerteket tart, rendes állás mellett. Mondjuk ilyen esetben pedig az idő hiányt nem bírnám.

25N

2015. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én örülnék annak, hogy megtalálta önmagát. Inkább egy bizonytalanabb jövőjű, de boldog emberrel, mint olyannal, aki utálja, amit csinál. Nálam ez nem kizáró ok.

23/N

2015. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Mumusan ***** válasza:
A bizonytalan jövődön egyedül te változtathatsz. Ha jó vagy egy hangszeren, akkor fogadj tanoncokat. Így azt csinálod amit szeretsz, és pénz is van belőle. Napi 6 órás munkaviszonyt biztos be tudsz iktatni. Gondolom a próbák sem délelőtt vannak. Kell egy bizonyos anyagi biztonság mindenkinek. Én nem tartom kizáró oknak hogy a szenvedélyedből akarsz megélni, mert én is ezen vagyok éppen, de ez nem egy könnyű út. Ha a kettő fizetésből (párod és te) ki tudtok jönni, akkor innentől a pénz nem okoz nagy gondot. L 28
2015. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Interferencia ***** válasza:
Azért elég gáz szerintem, ha 27 évesen itt tart; bár én is ismerek ilyet.
2015. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, nem a munkája miatt szeretek bele valakibe. Örülnék, hogy valami ennyire foglalkoztatja, az élete, és mellette alkalmi munkákat elvállal.. Szóval szerintem semmi gond, picit elvont figura lehetsz:)

L20

2015. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Járni igen, házasodni már nem. 23/N
2015. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem. Jártam már zenészekkel, nagyon vonzó, ha valaki szenvedéllyel zenél. De az, hogy alkalmi munkái vannak, és még azoktól is világfájdalma van, elég szánni való. Felnőtt ember tarts fenn magát, ameddig a hobbijával nem keres rá elég pénzt, addig rendes munkából, a szabadidejében pedig azt csinál, amit akar. 30N
2015. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!