Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elég rossz jel, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elég rossz jel, ha valaki egy év után is bizonytalan még az érzéseiben, ugye?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószìnűleg sokan azt fogjàk mondani hogy igen, sokan hisznek a fellàngoló első làtasra elsöprő szerelemben, pedig pont ezek a kapcsolatok hunynak ki olyan könnyen...

Èn csak a magam pèldàjàt tudom mondani, 3 èvig voltam bizonytalan sőt az elsőèvben nem is pàrkapcsolatkènt àlltam a dologhoz,el2ven 3èv utàn mutattam be otthon. Most 12ève vagyunk együtt, 2 ève hàzasok ès egy kisördög szülei ès imàdom őt! A legjobb, pàr, baràt, apa , fèrj a vilàgon!!!

2015. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elso hozzaszolonak. N
2015. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, kicsit megnyugtattatok. én is lány vagyok és én vagyok úgymond bizonytalan a dolgokban, én se mutattam pl. még be otthon. ő meg azt mondja, hogy teljesen biztos a dologban, de szerintem ilyet eleve nem lehet kijelenteni. sajnos sokat veszekszünk ezek miatt.
2015. máj. 15. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ugyan ìgy volt nàlunk is...de ezen nem èrdemes veszekedni ő ůgy èrez te meg így. Pl a fèrjem sikeresen úgy intèzte hogy fèl ève utàn bemutatott a szüleinek. Szintèn biztos volt bennem ès làm neki lett igaza. Ő màr javàban kimondta hogy szeret èn mèg csak annyit tudtam vàlaszolni hogy aha ok...

De ami akkor is szàmított nekem, hogy jó èreztem magam vele minden èrtelemben! Jó volt csak beszèlgetni, szórakozni, ès együtt lenni! Voltak külön utaink nem akart bezàrni, bízott bennem! Ès hosszú tàvon egyek voltak a cèljaink!

2015. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!