Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mit jelent, ha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy lánnyal hosszú levekezésben voltam, majd miután ismerősök letteünk a facebook-on, tkp. felszívódott?

Figyelt kérdés

#Facebook #lány #internetes isneretség
2015. máj. 16. 01:42
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Alacsony az önértékelésem. Orvos vagyok, tudom, mit kell bevenni, hogy lehetőleg 99%-ra ne keljek fel vasárnap.
2015. máj. 16. 11:18
 22/27 anonim ***** válasza:
hogy vagy orvos, ha ilyen hülyeségeken kiakadsz?
2015. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
A kettő hogy függ össze? Láttam egy csomó embert meghalni operáció közben, de ettől még lehetek maior depressziós, nem?
2015. máj. 16. 11:42
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

de, persze, lehetnél

vagy le is szarhatnád ezt a random csajt, pont ugyanúgy, ahogy ő nem érdeklődik irántad

2015. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Na ja, persze, le is szarhatnám, a kórházban is vannak nővérek, akikkel szemezek, sőt, az egyik erősen flörtöl velem. Persze itt is jön a komplexus: a személyemnek szól, vagy a "fiatal" rezidensnek?

Azon is gondolkodtam, vajon az zavarja, hogy van barátnőm? Végsò soron ezért szüntette be a levelezést. De ezt már a gyk-s levelezés alatt mondtam neki.

És nem tartom magam olyan nagyon ocsmánynak. Az a baj, hogy anatómiailag ismerem az embereket, de a viselkedésükhöz teljesen hülye vagyok. Főleg a nőknél, de férfiaknál is előfordult, hogy valamivel megsérthettem őket, és máig nem tudom, mivel.

2015. máj. 16. 15:57
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

"Azon is gondolkodtam, vajon az zavarja, hogy van barátnőm? "


Ne haragudj, de veled valami baj van. Magad ostorozod, hogy ronda vagy és nincs önértékelésed, közben meg barátnő mellett ismerkedsz.


Én is töröltelek volna, akár hogy is nézel ki.

Barátnőd mit szól ahhoz, hogy mellette csajozol?


Igen, lehet mással is beszélgetni, levelezni, de ezt a kérdést te párkapcsolat témána tetted.

2015. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Igen, de azt már a levelezés során is tudta, h van barátnőm. Csak amikor a facebook-on folytattuk az ismerkedést, akkor lépett le.
2015. máj. 17. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!