Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a válasz? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a válasz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Facebook-on küldtem üzenetet egy bizonyos személynek. Utána bejelöltem ismerősnek,hogy könnyebben tudjak vele beszélni. Eddig nem lenne semmi probléma,viszont azóta,hogy bejelöltem és üzenetet küldtem neki,a profilképét lecserélte egy másikra és írt is alá,tehát volt már fent az oldalon. Az lenne kérdésem,hogy van olyan beállítási lehetőség-e amivel ki lehet kapcsolni a "látta" feliratot. Amúgy tudom,hogy élőben sokkal célravezetőbb ismerkedni,de jelen pillanatban(vele legalábbis)nincs más lehetőségem.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. máj. 11. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:

úgy tudom nincs ilyen lehetőség

de lehet tényleg nem látta az üzenetet, mert az egyéb mappába tette,nem?

2015. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Interferencia ***** válasza:
Nincs olyan beállítás, de ha konyít a programozáshoz, meg tudja oldani (vagy segít benne valaki).
2015. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem.
2015. máj. 11. 17:32
 4/9 A kérdező kommentje:

#2

Első benyomásra nem hiszem,hogy annyira értene hozzá. De lehetséges,hogy segíttet neki valaki.

2015. máj. 11. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nincs, viszont az üzeneted valószínűleg a címzett "Egyéb" kategóriájába került, amit sokan nemhogy alig-alig néznek, de azt se tudják, hogy létezik. Ha írsz neki még egyszer, már biztosan ott fog virítani a bejövőben az üzeneted.
2015. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha az előző üzenetet is mutatja neki? Nem fog hülyének nézni,hogy kétszer küldtem el ugyan azt az üzenetet?
2015. máj. 11. 18:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Az ismerősnek jelölöm is "egyéb" kategóriába kerül? Azt már mindenhogyan látnia kellene nem?
2015. máj. 11. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ha szeretnéd, hogy megkapja az üzenetet, inkább kétszer küldd, mint egyszer se.

A másodjára elküldött üzenet elé odabiggyeszted, hogy nem tudod, az első nem kallódott-e el, ezért így is elküldöd, hogy már ismerősök vagytok. Ennyi. Nincs ebben semmi gáz.

2015. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm! :)
2015. máj. 11. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!