Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mit jelent, ha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy lánnyal hosszú levekezésben voltam, majd miután ismerősök letteünk a facebook-on, tkp. felszívódott?

Figyelt kérdés

#Facebook #lány #internetes isneretség
2015. máj. 16. 01:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Meglátta a fotókat, vagy érdeklődési kör, vagy státusz, valami ilyesmi. Szerinted mibe köthet bele?
2015. máj. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
11%

a hosszú levelezésben elbuktál,ott keresd a hibát.

a csaj érdeklődése csökkenhetett e miatt,bebuktad a shiteket,komolykodtál és őszinte voltál a flörtölés helyett,nem nyomultál kellőképp az élő találkozás előremozdításáért,ha fel is hoztad hagytad,hogy a nő elterelje,nem irányítottad a beszélgetést,vagy többször is elveszítetted a beszélgetés irányítását.

ezek a tipikus alap hibák,aztán van még sok.

ilyenekért elég gyorsan szoktak koptatni,méghozzá ebben a patkány formában egy szó nélkül.

ezért legközelebb jobban legyél résen.

1.érdeklődés felkeltése

2.flört

3.komfort építése,ide jöhet némi picsogás

4.élő találkozás előmozdítása

ha meg órákig akarsz picsogni akkor ülj be sörözni egy haveroddal,nőket az ilyesmi nem érdekli,csak a flört és az irányítás megy addig amíg meg nem dugod.

a többi utána jön.

2015. máj. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%

"csak a flört és az irányítás megy addig amíg meg nem dugod. "


És neked már sikerült valakit megdugnod 60-as IQ felett? :)

2015. máj. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló... beszèlgettünk itt azután kèrte jelöljem be, megtettem vagy nem jelöltek vissza vagy le is tiltottak :(


20/F

2015. máj. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Velem is történt már ilyen. Még facebookon beszélgettünk aztán minden jelzés nélkül törölte a fiókját.

De ez még a jobbik eset. Múltkor ugyanis egy csaj itt kérte, hogy lunkeljen neki a facebookon. Aztán be se jelölt és többet egy üzenetemre se reagált itt...

2015. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

De ilyenkor csúnyának talál? Vagy antipatikusnak? Olyan rossz kedvem van ettől, hogy legszívesebben szétlőném a fejem egy Glock-kal.

De azért köszönöm a válaszokat, meg minden.

Az IBM az összes ilyen hülye p--át.

2015. máj. 16. 09:20
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

igen, valószínűleg nem tart helyesnek, ennyi az egész.


azt a hosszú választ meg sz*rd le, biztos valami nyomorék írta :D

2015. máj. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Egyébként előtte egész éjszaka beszélgettünk a facebook-on, csak másnap törölt, fals indokea hivatkozva.

Aztán rákérdeztem, miért nem válaszol, és magánéleti okokra hivatkozott, meg udvariasan rázott le.

2015. máj. 16. 09:29
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed csak veled levelezgetett? Biztos egy másik pasira esett a választása, a nők "időkérése" erről szól, megvárják hogy alakul a másik pasival.
2015. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Vagy talált valaki mást, vagy másra számított, és mégsem voltál szimpatikus neki. Nekem is volt hasonló itt gyk-n, csak én lány vagyok :D, sokat leveleztünk a sráccal, aztán megadtam a face profilomat, azóta nem ír (pedig nem érzem magam rondának :) )...
2015. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!