Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem már csak az elvált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már csak az elvált, öreg férfiak maradnak, vagy azok akik tőlem messze laknak?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, és a gondom a következő: már régóta szingli vagyok, sokak szerint jól nézek ki, el lehet velem beszélgetni, meg néha szeretek is bulizni. De normális párt már évek óta nem találok, mivel csak a 30-40 feletti pasik próbálkoznak nálam, vagy azok akik messzi laknak, vagy már gyerekük is van, azok meg nekem nem kellenek. A 20on éves korombeli srácok vagy komolytalanok, semmire kellőek, vagy csak sexet akarnak, vagy pedig neten van nagy szájuk, vagy a másik véglet akik már eljegyezték egymást a barátnőjükkel. Komolyan kétségbe vagyok esve emiatt.

2013. júl. 3. 13:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Képet!
2013. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk az már szubjektív hogy kinek mi a csinos, de tessék, itt van 2 kép:

[link] és [link] legalábbis a fiúk azt mondják h helyes vagyok, csinos, kedves, meg jó velem beszélgetni, de csak barátnak vagyok nekik jó.

2013. júl. 3. 13:38
 3/18 anonim ***** válasza:
Képet ide is :D
2013. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ha jól néznél ki akkor értelmes korodbeli srácokat is bevonzanál.
2013. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz helyen próbálkozol. Nekem az a bajom hogy normális lányt nem találok. Értem ezalatt hogy hűséges, lehet vele mindenről beszélni, nem hazudozik, értelmes és még tetszik is nekem. Aztán ez fordítva is meglegyen hogy neki bejöjjek. Kb hogy egy iylennel összejöjjek kevesebb mint 5% az esélye, mert manapság a legtöbben anyagias r*bancok akiknek első kérdése hogy mit dolgozol, mim van... És sajnos egy átlagos fizetésű melóval elbújhatok amekkora nagy igényük van manapság.Szal hogy normális párt találj hatalmas szerencse kell.


22/F

2013. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4/5-ös, de nekik csak barátnak vagyok jó.. :) vagy aki hülye az meg dugóbarátnőt keres, arra meg könnyedén rájövök..

utolsó: hát igen. A ri...cok miatt szivunk mi is. pl. ha én felveszek 1 miniszoknyát azthiszik h alám lehet nyúlni, vagy ágyba lehet vinni.. nos, ez nem így van. :) Meg Én leszarom h kinek milyen munkája, meg autója van... volt már olyan pasi is aki a BMW-jével akart lenyűgözni, de buta volt mint a tök, a nevemet se tudta leírni. :)

2013. júl. 3. 13:42
 7/18 anonim ***** válasza:
most látom, hogy kép is van! szerintem nem túljó a stílusod, nem csodálkozom, hogy az értelmesebb pasik nem kezdeményeznek. bocs ha túl őszinte voltam!
2013. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
vagy éppen a 40 évesek próbálkoznak be nálam. :):S azok meg nem kellenek, nincs apakomplexusom, nekem még a 30-33 éves is sok
2013. júl. 3. 13:46
 9/18 A kérdező kommentje:
mert mi baj a stílusommal? :)az h szeretek miniszoknyába, sexysen járkálni. mondjuk azóta már k.lencsém van, nem szemüvegem. :)
2013. júl. 3. 13:47
 10/18 anonim ***** válasza:
A harisnya pl nagyon taszít.
2013. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!